مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40092 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 14:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مشارکت شهرداری در ماجرای نیمروز

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون نظارت شورای شهر تهران گفت: شهرداری در ساخت فیلم ماجرای نیمروز مشارکت کرده و ۹۵۰ میلیون تومان در قالب این مشارکت پرداخت و بعد از نمایش این رقم به میزان سهام بازگردانده می شود.

مازندشورا:افشین حبیب زاده در پاسخ به این پرسش که چرا در اظهارنظری اعلام کرده شهرداری تهران ۹۵۰ میلیون برای ساخت فیلم ماجرای نیمروز پرداخت کرده سپس اعلام کرده شهرداری تهران تنها ۲۵ درصد هزینه های ساخت را داده است، گفت: هیچ تضادی میان این دو صحبت وجود ندارد. برای ساخت فیلم ماجرای نیمروز شهرداری تهران توسط شرکت تصویر شهر که زیرمجموعه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است ۹۵۰ میلیون پرداخت کرده که این میزان مشارکت ۲۵ درصدی این شرکت در ساخت فیلم است.

وی که در روزهای اخیر ماجرای نیمروز را دیده بود این فیلم را اثری شریف توصیف کرد و ادامه داد: تصویر شهر بر اساس اساسنامه و مصوبه هیات مدیره می تواند در ساخت فیلم هایی که تشخیص می دهند سهیم شوند. در این فیلم نیز بر اساس همین روند ۲۵ درصد سهام این فیلم خریداری شده و در قالب مشارکت ۹۵۰ میلیون تومان سرمایه گذاری شده است که طبق قرارداد بعد از فروش این رقم بر اساس سهم ۴ شرکتی که سرمایه گذاری کرده اند بازگردانده خواهد شد.

حبیب زاده با بیان اینکه رویکرد شورای پنجم، نظارت بر عملکرد سازمان ها و شرکت ها در دوره جدید مدیریت شهری است، گفت: حتما از سازمان ها و شرکت ها دعوت می شود تا عملکرد خود را در صحن شورا گزارش دهند و با حساسیت بیشتری فعالیت آنها دنبال می شود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - نیمروز - تهران - ماجرای - میلیون - مشارکت - گذاری - عملکرد - سرمایه - پرداخت - اعلام - تصویر -

نظر شما در مورد : مشارکت شهرداری در ماجرای نیمروز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها