تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 14:25

کد مطلب: 40093 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اکثریت وسایل بازی شهربازی و مناطق هشتگانه دارای استاندارد

مازندشورا: شهردارآنلاین: حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز کلانشهر اهواز گفت: سالهاست سازمان پارکها و اداره کل استاندارد استان خوزستان در زمینه استاندارد سازی وسایل بازی با هم در تعامل می باشند، که هدف از این تعامل، تامین ایمنی وسلامتی شهروندان بوده است.

مازندشورا:باشند با اخذ مجوز از این سازمان به اداره کل استاندارد معرفی و مراحل قانونی را طی می کنند تا در دوره های مختلفی که از سوی این اداره برگزار می شود شرکت و مجوزات لازم را کسب کنند. 
وی خاطر نشان کرد: وسایل ورزشی و ست های پلی اتیلن که در پارکها نصب می باشند مراحل خریداری و نصب آنها با مجوز شهرداری منطقه و سازمان زیباسازی صورت می گیرد و سازمان پارکها در این موضوع دخیل نمی باشد. 
مدیر عامل سازمان پارکها اظهار کرد: افزایش دفاتر ارزیایی استاندارد جهت رسیدگی به ثبت سفارشات بهره برداران نسبت به گذشته بهتر شده است، ولی متاسفانه برای نصب ومجوز استاندارد وسایل بزرگ هنوز نیاز به بازرسی از شهرهای دیگر می باشد، که امیدوارم این موضوع در آینده پیگیری شود. 
امیری فرد با بیان اینکه شهرداری و اداره استاندارد هر دو ارائه دهنده خدمات به شهروندان هستند، گفت: انتظار ما کوتاه تر شدن پروسه اخذ مجوز استاندارد با حداقل هزینه ها و همکاری و همیاری سازنده میان شهرداری اهواز و اداره کل استاندارد می باشد. 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #استاندارد #اداره #پارکها #وسایل #شهرداری #موضوع #مراحل #باشند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اکثریت وسایل بازی شهربازی و مناطق هشتگانه دارای استاندارد

*

*