کسب رتبه عالی توسط راهداری خراسان رضوی در ارزیابی شاخص‌های عمومی و اختصاصی سطح نهایی

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 15:06

کد مطلب: 40096 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توسط اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان رضوی صورت گرفت:

کسب رتبه عالی توسط راهداری خراسان رضوی در ارزیابی شاخص‌های عمومی و اختصاصی سطح نهایی

مازندشورا: نتیجه گزارش رتبه‌بندی ادارات کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان‌ها بر اساس امتیاز نهایی دوره ارزیابی سال ۱۳۹۵ توسط سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان رضوی، فریده کرمانی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع در گفتگویی اعلام کرد: بر اساس گزارش دفتر مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی، این اداره کل با امتیاز ۹۰.۱۸ پس از استان کهکیلویه و بویر احمد با اختلاف فقط ۳۸ صدم امتیاز دوم شده است.

کرمانی نژاد کسب این امتیاز را نتیجهٔ زحمات کارشناسان و همکاران این اداره کل دانست و ضمن قدردانی از زحمات آن‌ها ابراز امیدواری کرد: ان شالله با برنامه‌ریزی‌های بسیار خوبی که امسال در نظر گرفته‌ایم به موفقیت مشابهی دست پیدا کنیم.

گفتنی است اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان رضوی با وجود انتقال وظایف راهداری از اداره کل راه و شهرسازی توانسته این امتیاز را کسب نماید.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #اداره #راهداری #امتیاز #خراسان #استان #حمل‌ونقل #جاده‌ای #شهرسازی #زحمات #مدیریت #گزارش #عمومی #وزارت #کرمانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کسب رتبه عالی توسط راهداری خراسان رضوی در ارزیابی شاخص‌های عمومی و اختصاصی سطح نهایی

*

*