تک‌روی‌ها مانع پیشرفت می‌شود/لزوم دوری از جناح‌بازی در عزل‌ و نصب‌ها

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 15:23

کد مطلب: 40102 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آیت‌الله توکل:

تک‌روی‌ها مانع پیشرفت می‌شود/لزوم دوری از جناح‌بازی در عزل‌ و نصب‌ها

مازندشورا: نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی اهداف یکی است‌، گفت: تک‌روی‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مانع پیشرفت و توسعه شهرها می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ظهر امروز دفتر آیت‌الله سیدرحیم توکل نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با حضور مسؤولان شهری و استانی افتتاح شد.

این مراسم با حضور حجت‌الاسلام مجتبی روحانی امام‌ جمعه بابل، حجت‌الاسلام ناصر شکریان مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، حجت‌الاسلام ناصری نماینده اسبق مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، کبود فیروزجایی شهردار و فرماندار این شهرستان و جمعی دیگر از مسؤولان و اقشار مردمی همراه بود.

آیت‌الله سید رحیم توکل در این مراسم با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی اهداف یکی است‌، اظهار کرد: معضل شهرها باید حل شود و تک‌روی‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مانع پیشرفت و توسعه شهرها می‌شود.

وی با بیان اینکه در دین اسلام به مشورت اهمیت داده شده است، افزود: امام خمینی(ره) فرمودند: اگر انقلاب اسلامی ایران به ثمر رسید، با وحدت کلمه، باور و کار برای خدا محقق شد و رانت‌وفساد در شأن جمهوری اسلامی نیست.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه انتخاب مدیران انقلابی، سبب پیشرفت در کارها می‌شود، تصریح کرد: عزل‌ونصب‌ها در نظام جمهوری اسلامی باید براساس شایسته‌سالاری صورت گیرد؛ نه باندی و جناحی.

آیت‌الله توکل به مهم‌ترین موضوعات مطروحه در اجلاس خبرگان رهبری با مقام معظم رهبری اشاره و اظهار کرد: پیگیری مطالبات مردمی و برخی معضلات و همچنین آسیب‌شناسی در راستای آسیب‌های اجتماعی از جمله موضوعات و مطالبات رهبری در این اجلاس از نمایندگان خبرگان رهبری بود.

وی اضافه کرد: از دیگر مطالبات رهبری، اثرگذاری و نقش‌آفرینی خبرگان در حل‌وفصل مطالبات رهبری، معضلات جامعه و پیگیری آن‌ها بود که نمایندگان مازندران این موضوعات را در رأس امور خود قرار داده‌اند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: تمامی مسؤولان استانی و کشوری باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حل مطالبات مردمی، گام‌های جدی بردارند.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #رهبری #اسلامی #خبرگان #مطالبات #مازندران #جمهوری #آیت‌الله #نماینده #پیشرفت #اینکه #موضوعات #مردمی #حجت‌الاسلام #مسؤولان #نمایندگان #شهرستان #معضلات #پیگیری #راستای #تک‌روی‌ها #مراسم #استانی #اظهار #شهرها #اجلاس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تک‌روی‌ها مانع پیشرفت می‌شود/لزوم دوری از جناح‌بازی در عزل‌ و نصب‌ها

*

*


X https://sport45.site/