دیدار استقلال ساری و دانشگاه آزاد تهران ؛ تقابل دارا و ندار

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 19:59

کد مطلب: 40107 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دیدار استقلال ساری و دانشگاه آزاد تهران ؛ تقابل دارا و ندار

مازندشورا: ساری - ایرنا - مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان باشگاههای ایران در حالی روز جمعه با برگزاری 6 مسابقه وارد هفته نهم می شود که تقابل تیم دانشگاه آزاد تهران و استقلال ساری یادآور جنگ دارا و ندار است ، جنگی که در ساری پی گرفته می شود.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، دیدار این دو تیم از ساعت 11 صبح جمعه در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار می شود و تماشای آن نیز برای بانوان مازندرانی رایگان اعلام شده است.
دو تیم در حالی درهفته نهم این مسابقات به مصاف هم خواهند رفت که تیم استقلال به دلیل مشکلات شدید مالی حاضر به رفتن و انجام مسابقه برابر تیم صدرنشین پالایش نفت آبادان نشد و 3 بر صفر بازنده اعلام شد و تیم دانشگاه آزاد هم با نتیجه نزدیک 3 بر 2 برابر تیم پویندگان صنعت فجر شیراز پیروز شد.
تیم بحران زده استقلال ساری که این روزها به علت حمایت نشدن مالی از سوی متولیان امر و عملی نشدن وعده های حامیان مالی با مشکلات شدیدی دست و پنجه نرم می کند ، امیدوار است که بازیکنان جوان و جویای نام این تیم درحضور ' شهرزاد مظفر' سرمربی تیم دانشگاه آزاد که هدایت تیم ملی فوتسال بانوان را نیز عهده دارد، به نتیجه قابل قبولی دست یابند.
ساروی ها در هشت بازی گذشته خود فقط یک پیروزی و یک تساوی کسب کردند و در 5 مسابقه نیز نتیجه بازی را به حریفان واگذار و با 4 امتیاز در مکان یازدهم جدول 12 تیمی مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور قرار دارند.
تیم دانشگاه آزاد اسلامی هم با 21 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد و با هدف کسب 3 امتیاز و جا نماندن از کورس مدعیان به ساری خواهد آمد.
** ورزشی های مازندران، تیم استقلال ساری را تنها گذاشتند
سرمربی تیم فوتسال استقلال ساری هم در آستانه دیدار حساس تیمش برابر تیم دانشگاه آزاد تهران به خبرنگار ایرنا گفت : تیم ما در بدترین شرایط مالی به سرمی برد و کسی هم پیگیر امور این تیم نیست و به نحوی متولیان ورزش استان تیم ما را که تنها نماینده مازندران درلیگ برتر فوتسال بانوان است، تنها گذاشتند.
نجمه مسلمی افزود : در حال حاضر تنها کادرفنی ، سرپرستی و بازیکنان تیم استقلال ساری برای حفظ تنها سهمیه لیگ برتری فوتسال بانوان مازندران تلاش می کنند و مسئولان ورزشی استان به فکر این تیم و از دست رفتن سهمیه استان نیستند.
وی ادامه داد: با این وجود در طول این هفته چند جلسه تمرین با بازیکنان داشتیم . علاوه بر این تیم ما از نفرات جوان و با انگیزه ای سود می برد که مطمئنا بدون توجه به شرایط بحرانی تیم به دنبال حفظ جایگاه و کسب نتیجه در خور شان در برابر حریف متمکن است.
سرمربی تیم استقلال ساری گفت : در برابر تیم دانشگاه آزاد بازی سختی را در پیش داریم ، زیرا این تیم از وجود خانم مظفر سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در ترکیب کادر فنی و حضور بازیکنان ملی پوش در ترکیب بازیکنان سود می برد و در شرایط کاملا خوبی به سرمی برند.
مسلمی اضافه کرد : البته بازیکنان ما هم در حضور سرمربی تیم ملی و بهبود بخشیدن به وضعیت جدول، انگیزه های بسیار زیادی دارند تا خودشان را به خانم مظفر نشان دهند و این انگیزه و کیفیت بازی آنان را نیز ارتقاء خواهد داد.
وی گفت : خوشبختانه برای این بازی حساس بازیکن مصدوم ومحروم نداریم و بچه ها آماده برای رویارویی بااین حریف خود هستند.
مسلمی افزود : با وجود سختی هائی که فوتسال بانوان در سطح لیگ برتر دارد ، اما تیم استقلال ساری این توانمندی و ظرفیت را دارد که با حمایت حداقلی از سوی متولیان ورزشی استان و حامیان مالی ، سهمیه لیگ برتر را حفظ کند.
مسابقات امسال لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های ایران با حضور 12 تیم درحال برگزاری است که تا پایان هفته هشتم این مسابقات تیم پالایش نفت آبادان با 24 امتیاز صدرنشین این مسابقات است.
تیم استقلال ساری به عنوان تنها نماینده مازندران دراین مسابقات حضور دارد.
گزارش : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

ورزش

فوتسال زنان

استقلال ساري

دانشگاه آزاد تهران/ تقابل دارا وندار

ليگ برتر


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #استقلال #ساری #فوتسال #دانشگاه #مسابقات #بانوان #بازیکنان #برابر #مازندران #استان #امتیاز #سرمربی #نتیجه #ورزشی #دیدار #مسلمی #متولیان #سهمیه #شرایط #انگیزه #تهران #تقابل #افزود #ترکیب #گزارش #نماینده #ایرنا #آبادان #پالایش #صدرنشین #مشکلات #حمایت #حامیان #خبرنگار #مسابقه #اعلام #دارند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دیدار استقلال ساری و دانشگاه آزاد تهران ؛ تقابل دارا و ندار

*

*


X https://sport45.site/