مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40109 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 19:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استکبار راه ساقط کردن ایران را ایجاد اغتشاش و حمله به کشورهای همسایه می‎داند

یکی از یادگاران دفاع مقدس:

استکبار راه ساقط کردن ایران را ایجاد اغتشاش و حمله به کشورهای همسایه می‎داند

مازندشورا: یکی از یادگاران دفاع مقدس گفت: استکبار به این نتیجه رسید که در راه ساقط کردن ایران باید از راه ایجاد اغتشاشات داخلی، حمله به کشورهای مجاور به همراه بستن مرزهای این کشور و تحریم‌های مختلف وارد شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، سردار احمدعلی مقدسی عصر امروز در مراسم سالگرد شهادت مدافع حرم شهید روح‌الله صحرایی و دیگر شهدای مدافع حرم این شهرستان، با بیان اینکه به برکت خون شهدا و ایثارگری رزمندگان ایران اسلامی امروزه در قله و اوج اقتدار، امنیت، صلابت و آرامش قرار دارد، اظهار کرد: بعد از پایان جنگ تحمیلی و دفاع مقدس، جمهوری اسلامی توانست پیروزی‌های بسیار بزرگی برابر دشمنان کسب کند.


وی افزود: استکبار جهانی و آمریکا دریافتند که دیگر نمی‌توانند مستقیم با جمهوری اسلامی درگیر و وارد جنگ شوند که این مسئله به دلیل وجود نیروهای مقتدر و انقلابی در سپاه، بسیج، ارتش و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی حاصل شده است.


وی گفت: استکبار به این نتیجه رسید که در راه ساقط کردن ایران باید از راه ایجاد اغتشاشات داخلی، حمله به کشورهای مجاور به همراه بستن مرزهای این کشور و تحریم‌های مختلف وارد شده است.

این یادگار دفاع مقدس با اعلام وجود امدادهای الهی و غیابی در جنگ تحمیلی، افزود: خداوند همیشه نگهدار و حافظ مسلمانان است.


وی با اشاره به سیر نظامی و سیاسی در سوریه و عراق، گفت: شهیدان بر اساس بیانات خداوند در قرآن همیشه زنده و حی بوده و به وسیله معامله با خداوند در رزق و روزی دائمی و فراوان به سر می‌برند.
86012/ج
 


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - خداوند - جمهوری - استکبار - کشورهای - همیشه - افزود - شهرستان - ایجاد - تحمیلی - مدافع -

نظر شما در مورد : استکبار راه ساقط کردن ایران را ایجاد اغتشاش و حمله به کشورهای همسایه می‎داند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها