مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40110 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 19:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مجلس زیر بار اسناد خزانه در بودجه 97 نمی‌رود/عملیاتی شدن تنها 7 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس:

مجلس زیر بار اسناد خزانه در بودجه 97 نمی‌رود/عملیاتی شدن تنها 7 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی

مازندشورا: نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اسناد خزانه یعنی پیش خور کردن پول، گفت : بعید می‌دانم در بودجه 97 مجلس زیر بار اسناد خزانه برود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، قاسم احمدی‌لاشکی امشب در آیین بزرگداشت روز مجلس که در سالن امام(ره) شهر نور برگزار شد، با تبریک روز دانشجو، اظهار کرد: هر فرد در هر جایی که مسؤولیت دارد باید پاسخگو باشد، برخی در امر تقنین، برخی در دستگاه اجرایی و برخی در دستگاه قضا مسؤولیت می‌گیرند و باید پاسخگوی مردم باشند البته انتظارات هم باید در حدی باشد که قابلیت اجرایی داشته باشد.

 وی افزود: از مجموع 346 هزار میلیارد تومان اعتبار دولت تنها 7 هزار میلیارد تومان در بحث عمرانی عملیاتی شد که قرار بود بیش از 61 هزار میلیارد تومان باشد البته در خوشبینانه‌ترین حالت اگر طی سه الی چهار ماه آینده هم  7 هزار میلیارد تومان دیگر هزینه شود مجموعا می‌شود 14 هزار میلیارد که بسیار ناچیز است.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات دولت، تصریح کرد: با اسناد خزانه مشکل حل نمی‌شود این یعنی پیش خور کردن پول و افزایش مشکلات برای آیندگان که بعید می‌دانم مجلس بار دیگر زیر بار اسناد خزانه در بودجه 97 برود.

این مسؤول خاطرنشان کرد: مجلس به‌عنوان دستگاه نظارتی باید بر همه امور نظارت داشته و اگر بعد نظارتی مجلس قوی باشد از بسیاری مشکلات جلوگیری می‌شود و حتی مشکلات دولت در بخش‌های اقتصادی، عمرانی و ... کاهش می‌یابد.

احمدی‌لاشکی تصریح کرد: ما نمایندگان وظیفه داریم در حوزه تقنین مشکلات مردم را رفع کنیم که البته با تصویب قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان راه برای جذب جوانان و ورود آنان به بازار کار و مسؤولیت باز شد.

وی گفت: در بحث شرکت‌های خدماتی و واگذاری انشعابات آب، گاز و برق و ...با تصویب قانون ضمن رفع مشکلات مردم از برخی سوء استفاده‌ها نیز جلوگیری و در واقع به مردم خدمت‌رسانی شد.

به گزارش فارس، در حالی که از مدت‌ها قبل با تبلیغات میدانی(بنری- فضای مجازی، پیامکی و ...) بر حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش روز مجلس به عنوان سخنران ویژه تاکید و تبلیغ شده بود و با وجود لغو برنامه همایش در پنجشنبه هفته گذشته متاسفانه وزیر غایب بزرگ در همایش امروز بود و همه حضار از عدم حضور و البته عدم تصحیح در اطلاع‌رسانی و مهم‌تر عذرخواهی نکردن مسؤولان برگزاری از عدم حضور وزیر مات و متحیر بودند.

سخنرانی ویژه مراسم به نماینده نوشهر و چالوس رسید و البته دو معاون وزیر هم شاید جای وزیر را پر کرده باشند.

86023/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میلیارد - مشکلات - البته - تومان - نماینده - مسؤولیت - دستگاه - نوشهر - خزانه - عمرانی - همایش - چالوس - اسناد - جلوگیری - تصریح - قانون - نظارتی - تصویب - احمدی‌لاشکی - عملیاتی - بودجه - اعتبار - گزارش - اجرایی - تقنین - باشند -

نظر شما در مورد : مجلس زیر بار اسناد خزانه در بودجه 97 نمی‌رود/عملیاتی شدن تنها 7 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها