مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40111 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 19:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اتمام پروژه عملیات فوگ سیل و ماسه آسفالت مسیر عشق‌آباد به بردسکن در خراسان جنوبی

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای طبس خبر داد:

اتمام پروژه عملیات فوگ سیل و ماسه آسفالت مسیر عشق‌آباد به بردسکن در خراسان جنوبی

مازندشورا: رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای طبس خراسان جنوبی از اتمام پروژه عملیات فوگ سیل و ماسه آسفالت مسیر عشق‌آباد به بردسکن به طول ۸۰ کیلومتر خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان جنوبی، صادق کلانی رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای طبس از اتمام پروژه عملیات فوگ سیل و ماسه آسفالت مسیر عشق‌آباد به بردسکن به طول ۸۰ کیلومتر خبر داد.

کلانی با اعلام این خبر افزود: در اجرای این پروژه که به طول ۸۰ کیلومتر بوده است ۶۰۰ تن قیر مصرف شده است.

وی اعتبار هزینه شده برای انجام پروژه مذکور را ۱۶ میلیارد ریال عنوان کرد و یادآور شد: این میزان اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی بوده است.

همچنین رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای طبس اظهارداشت: در سال ۱۳۹۲ و اوایل سال ۱۳۹۳ با توجه به حجم بالای خرابی‌ها و وضعیت نامساعد مسیر عملیات پخش ماسه آسفالت در مسیر فوق به طور کامل اجرا شد که خوشبختانه نتیجه کار بسیار رضایت‌بخش بود.

وی افزود: لذا به منظور حفظ رویه فوق عملیات و احیا ماسه آسفالت و ترمیم رویه این محور با هدف افزایش سطح ایمنی و صرفه‌جویی در اعتبارات در دستور کار این اداره قرار گرفته و طی مدت یک ماه و توسط اکیپ امانی پرسنل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان طبس، قبل از شروع فصل سرما عملیات فوق به طور کامل اجرا شد.

بنا بر اعلام صادق کلانی این شهرستان دارای بیش از ۲۱۹۰ کیلومتر جاده بین‌شهری و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها، همه‌ساله به تناسب اعتبارات و یا با تأمین قیر رایگان در برنامه اداره شهرستان و نمایندگی دستگردان قرار می‌گیرد که با توجه به خرابی محورها و اولویت‌بندی انجام شده نسبت به انجام روکش محورهای منتخب اقدام می‌گردد. 

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان طبس افزود: لازم به ذکر است جهت افزایش زمان بهره‌برداری، عملیات نگهداری پیشگیرانه و اضطراری رویه آسفالت می‌بایست قبل از گذشت ۷۵ درصد عمر مفید روسازی انجام گیرد که به دلیل کمبود اعتبارات بعضاً خرابی رویه راه‌ها از این سطح گذر می‌کند که مستلزم صرف هزینه بیشتر جهت وضعیت روسازی راه‌ها خواهد بود.

همچنین کلانی در پایان عنوان کرد:  در ادامه این پروژه، امید است بتوانیم طی برنامه‌ای حداقل ۲۰ کیلومتر از مسیر طبس به بشرویه را در دستور کار قرار دهیم و تا پایان سال به اتمام برسانیم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عملیات - اداره - جاده‌ای - آسفالت - راهداری - حمل‌ونقل - پروژه - کلانی - کیلومتر - شهرستان - اعتبارات - افزود - اتمام - محورها - افزایش - دستور - روسازی - پایان - راه‌ها - وضعیت - خرابی - اعلام - خراسان - بردسکن - عشق‌آباد - جنوبی - اعتبار - عنوان - هزینه - همچنین -

مطالب مرتبط با : اتمام پروژه عملیات فوگ سیل و ماسه آسفالت مسیر عشق‌آباد به بردسکن در خراسان جنوبی
نظر شما در مورد : اتمام پروژه عملیات فوگ سیل و ماسه آسفالت مسیر عشق‌آباد به بردسکن در خراسان جنوبی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*