مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40127 -تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1396 -ساعت : 11:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رتبه‌بندی شرکت‌ها در فاز ۲ طرح شبکه سیر همنام تا پایان ۹۷

شهرکی ثانوی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی:

رتبه‌بندی شرکت‌ها در فاز ۲ طرح شبکه سیر همنام تا پایان ۹۷

مازندشورا: مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از انتشار فراخوان جذب مشاور برای استخراج شاخص‌ها و رتبه‌بندی شرکت‌ها برای اجرای فاز دوم «طرح شبکه سیر همنام» در روزنامه‌های کثیر‌الانتشار خبر داد و گفت: شرکت‌های مسافربری جاده‌‌ای تا پایان سال ۱۳۹۷ از ۱تا۵ ستاره‌دار می‌شوند.

مازندشورا:حمیدرضا شهرکی ثانوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از تکمیل قاز دوم طرح شبکه سیر همنام و ارزیابی و رتبه‌بندی شرکت‌ها در پایان سال ۹۷ خبر داد و گفت: در پایان ارزیابی، هر یک از شرکت‌ها بر اساس شاخص‌‌ها از ۱تا۵ ستاره دریافت می‌کنند و طبق همین روال رتبه‌بندی در شبکه سیر همنام انجام می‌شود.

وی با اشاره به فاز دو طرح شبکه سیر همنام بیان داشت: برای اجرای فاز دوم، فراخوان انتخاب مشاور در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر شده است. همچنین پس از انتخاب مشاور کار استخراج شاخص‌های ارزیابی برای ستاره‌دار کردن و رتبه‌بندی آغاز می‌شود.

شهرکی ثانوی یکی از شاخص‌‌های مهم این ارزیابی را امتیاز‌دهی مسافران عنوان کرد و گفت: این شاخص از نظر سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای از وزن بالایی برخوردار است.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای با بیان اینکه فاز اول طرح شبکه سیر همنام به طور کامل انجام شده است، افزود: در نتیجه تکمیل این فاز از طرح مذکور ۳۵ سرشبکه توسط شرکت‌های فعال در حوزه حمل‌ونقل مسافر جاده‌آی شناسایی و انتخاب شدند.

وی یادآور شد: علاوه بر معرفی شرکت های سرشبکه، تابلو‌ها، بغل نویسی اتوبوس‌ها،‌ پروانه فعالیت‌ها، بلیت‌ها یک شکل برای هر سرشبکه، و ناوگان سرشبکه‌ها سامان‌دهی شدند.

گفتنی است، اسماعیل غلامی معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌اینیز در خصوص رتبه‌بندی شرکت‌ها در طرح شبکه‌های سیر همنام پیش‌تر گفته بود که سامان‌دهی و رتبه‌بندی در راستاي حقوق شهروندي و به ‌منظور افزایش رفاه و ایمنی مردم و اقتصادی شدن حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای است. پس باید با خدمت شايسته و برجسته و ابتكار عمل و جلب رضايتمندي ذينفعان پيش رفت.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همنام - رتبه‌بندی - ارزیابی - راهداری - جاده‌ای - حمل‌ونقل - سرشبکه - شهرکی - پایان - شرکت‌ها - ثانوی - مسافر - گفتگو - پایگاه - حمل‌و‌نقل - مشاور - وزارت - تکمیل -

مطالب مرتبط با : رتبه‌بندی شرکت‌ها در فاز ۲ طرح شبکه سیر همنام تا پایان ۹۷
نظر شما در مورد : رتبه‌بندی شرکت‌ها در فاز ۲ طرح شبکه سیر همنام تا پایان ۹۷

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها