پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 16 آذر

تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1396 - ساعت : 12:29

کد مطلب: 40130 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 16 آذر

مازندشورا: 16 آذر روز؛ قیامی جهت‌دار و هم‌راستا با منافع ملی جامعه، انتقاد زیرکانه استاندار مازندران از عملکرد مدیران جهاد کشاورزی، لزوم دوری از جناح‌بازی در عزل‌ و نصب‌ها و از خودنمایی ترافیک سنگین محور سوادکوه تا لزوم اقدام اورژانسی دولت جزء پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران طی روز گذشته بوده است.

مازندشورا: مازندران طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است که مخاطبان این رسانه می‌توانند با کلیک بر روی تیتر خبر مورد نظر از جزئیات آن مطلع شوند.


16 آذر روز؛ قیامی جهت‌دار و هم‌راستا با منافع ملی جامعه
16 آذر روز یک قیام جهت‌دار و هم‌راستا با منافع ملی جامعه و هماهنگ با روحانیت مبارز و بازار انجام گرفت.


آیا برنامه تغییر مدیر جهاد کشاورزی مازندران در دستور کار است؟
انتقاد زیرکانه استاندار مازندران از عملکرد مدیران جهاد کشاورزی
استاندار مازندران از تولید لجام گسیخته برخی از محصولات در مازندران گلایه کرد و گفت: متولیان بخش کشاورزی مازندران باید مدیریت اصلاح نژاد را اعمال می‌کردند آیا این اظهارات استاندار مازندران می‌تواند دلیلی برای تغییر مدیر سازمان جهاد کشاورزی مازندران باشد؟


آلوده شدن ورزش به سیاست سبب حق‌کُشی می‌شود/لابی فدراسیون ضعیف است و خوب حمایت نمی‌شویم
قهرمان وزنه‌برداری جهان گفت: وقتی که ورزش به سیاست آلوده شود این حق‌کشی‌ها رخ می‌دهد و نمی‌توانیم ورزش پاک را شاهد باشیم.


تک‌روی‌ها مانع پیشرفت می‌شود/لزوم دوری از جناح‌بازی در عزل‌ و نصب‌ها
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی اهداف یکی است‌، گفت: تک‌روی‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مانع پیشرفت و توسعه شهرها می‌شود.


از خودنمایی ترافیک سنگین محور سوادکوه تا لزوم اقدام اورژانسی دولت
ترافیک سنگین به عنوان رخداد برجسته محور سوادکوه خودنمایی می‌کند و قفل‌شدن ترافیک در پایان هفته و یا در تعطیلات بیشتر از یک روز به عنوان بخشی از زندگی مردم سوادکوه تبدیل شد که مشکلات و نارسایی‌های آن با عمق زندگی مردم مرتبط است.


شاعری: ضرورتی برای واردات برنج وجود ندارد/مجلس در صورت واردات به وظیفه خود عمل می‌کند
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم وزارت جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت شرایط فعلی را درک کنند و اجازه ورود برنج به داخل کشور را ندهند چراکه در غیر اینصورت مجلس وظیفه قانونی خود عمل می‌کند.


مجلس زیر بار اسناد خزانه در بودجه 97 نمی‌رود/عملیاتی شدن تنها 7 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اسناد خزانه یعنی پیش خور کردن پول، گفت : بعید می‌دانم در بودجه 97 مجلس زیر بار اسناد خزانه برود.


یک بام و دو هوای مسؤولان برای تعیین اقلیم بابلسر
امام جمعه بابلسر از ماجرای یک بام و دو هوای اقلیم مسؤولان، برای این شهرستان انتقاد کرد.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #کشاورزی #اسلامی #می‌کند #خبرگزاری #استاندار #اسناد #خزانه #ترافیک #سوادکوه #عنوان #سنگین #زندگی #وظیفه #اقلیم #بابلسر #مسؤولان #بودجه #خودنمایی #شورای #واردات #اینکه #منافع #جامعه #هم‌راستا #جهت‌دار #اخبار #شهرستان #تغییر #انتقاد #نماینده #پربازدیدترین #پیشرفت #تک‌روی‌ها #آلوده #سیاست #جمهوری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 16 آذر

*

*


X https://sport45.site/