انسان‌های ترسو علاقه‌مند ارتباط با آمریکا هستند

تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1396 - ساعت : 12:29

کد مطلب: 40131 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجمالی/نماینده ولی فقیه در مازندران:

انسان‌های ترسو علاقه‌مند ارتباط با آمریکا هستند

مازندشورا: نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: انسان‌های ترسو علاقه‌مند ارتباط با آمریکا و ایادی هستند و این اقدامات در حال حاضر توسط برخی از کشورهای به اصطلاح اسلامی انجام می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز استان مازندران، اظهار کرد: مسلمانان از دوستی با یهودیان و نصاری نهی شدند به دلیل اینکه آنها در دلشان مرضی است که نسبت به منویات اسلام به شدت زاویه دارند.

وی با اعلام اینکه آیا می‌شود با آمریکا و ایادی آن در زیر یک پرچم قرار گرفت، تصریح کرد: آنها مخالف اسلام و مسلمانان هستند، در حال حاضر برخی از کشورهای اسلامی در دوستی با آمریکا و ایادی آنها به دلیل حفظ منافع خودشان باز کردند.

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: ترس از آمریکا در اوایل دوران دفاع مقدس هم در بین برخی افراد فریب‌خورده و ترسو وجود داشت، آنها به دلیل اینکه در دلشان مرض بود از آمریکا می‌ترسیدند.

این مسؤول اضافه کرد: دل مریض برای دوستی با دشمنان اسلام به دنبال تقویت با آمریکا است و این روند از گذشته تا حال وجود داشت.

طبرسی خاطرنشان کرد: در حال حاضر هم برخی از کشورهای به اصطلاح مسلمان در دوستی با آمریکا مسابقه گذاشتند، امری که پیامبر به شدت آنها را نهی کرد.

وی بیان کرد: این کشورها به اسم خودشان را پیرو پیامبر می‌دانند ولی در عمل در جهت خلاف اقدامات پیامبر حرکت می‌کنند، شعار پیامبر گردهم آمدن مسلمانان و انسان‌ها زیر پرچم اسلام بود ولی در حال حاضر برخی از مسلمانان زیر پرچم کفر قرار گرفتند.

امام جمعه ساری یادآور شد: عقیده پیامبر این بود که مردم در زیر پرچم اسلام باید وحدت داشته باشند، از نظر سیاسی یهود، نصاری، کفر و شرک را نمی‌پذیرفت و آنها با پیامبر در تعارض بودند.

86004/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #آمریکا #پیامبر #اسلام #مسلمانان #دوستی #اینکه #مازندران #خودشان #خاطرنشان #کشورهای #ساری #ایادی #نماینده #دلشان #طبرسی #نصاری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انسان‌های ترسو علاقه‌مند ارتباط با آمریکا هستند

*

*


X https://sport45.site/