زوال عقل ترامپ روز به روز بیشتر خودنمایی می‌کنند/مسلمانان نباید اجازه هتک حرمت به قبله اول خودشان را بدهند

تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1396 - ساعت : 14:01

کد مطلب: 40133 چاپ به اشتراگ گذاشتن

علویان مرکز مازندران طی بیانیه‌ای پس از اقامه نماز جمعه

زوال عقل ترامپ روز به روز بیشتر خودنمایی می‌کنند/مسلمانان نباید اجازه هتک حرمت به قبله اول خودشان را بدهند

مازندشورا: علویان مرکز مازندران پس از اقامه نماز جمعه طی بیانیه‌ای با اشاره اینکه زوال عقل ترامپ در بحث انتقال پایتخت رژیم کودک کش صهیونیست به بیت‌المقدس روز به روز بیشتر خودنمایی می‌کند، اعلام کردند: مسلمانان باید با وحدت همه جانبه جلوی هتک حرمت به قبله اول خودشان را بگیرند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، نمازگزاران ساروی پس از برگزاری نماز جمعه با انتقاد نسبت به اظهارات ترامپ در ارتباط با معرفی کردن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم کودک‌‌کش صهیونیستی، اعلام کردند: این اقدامات زمینه سرنگونی این رژیم را فراهم کرده است.

نمازگزاران ساروی بیان کردند: امروز اراده پولادین انسان‌های آزاده جهان و مسلمانان اجازه تعرض به خاک مسلمانان را نمی‌دهد.

مردم ساری با اعلام اینکه  اقدامات رژیم کودک‌ش صهیونیست امروز مورد انتقاد بسیاری مسلمانان جهان قرار گرفته است، بیان کردند: اتحاد جهانی در حال شکل‌گیری علیه رژیم اشغالگر قدس است.

نمازگزاران ساری بیان کرد: وحدت مسلمانان در حال تقویت است و باید به صورت جدی در برابر این رژیم اشغالگر قدس و اقدام نابخردانه ترامپ بایستیم.

مردم ساری با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر رژیم اشغالگر قدس اعلام کردند: جرثومه فساد باید از منطقه ریشه کن شود، مسلمانان همیشه با صهیونیست در جهاد است و این جهاد و مبارزه تا زمان نابودی کامل ظلم در جهان ادامه دارد.

علویان مرکز استان مازندران در پایان خواستار تقویت همه مسلمانان جهان شده و اعلام کردند: توطئه آمریکا محکوم به شکست است.

به گزارش فارس، در پایان این اجتماع بزرگ مردمی بیانیه‌ای در محکومیت اقدامات غیر عقلانی ترامپ علیه قبله اول مسلمانان جهان امضا شده است.

نمازگزاران ساروی در محکومیت اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتقال پایتخت این رژیم از تل‌آویو به بیت‌المقدس راهپیمایی کردند.

86004/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مسلمانان #اعلام #ترامپ #نمازگزاران #ساری #ساروی #آمریکا #اشغالگر #اقدامات #صهیونیست #اقدام #پایان #امروز #محکومیت #تقویت #پایتخت #اجازه #بیانیه‌ای #مازندران #گزارش #انتقاد #علویان #بیت‌المقدس #صهیونیستی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : زوال عقل ترامپ روز به روز بیشتر خودنمایی می‌کنند/مسلمانان نباید اجازه هتک حرمت به قبله اول خودشان را بدهند

*

*


X https://sport45.site/