مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40139 -تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1396 -ساعت : 18:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شکست سنگین تیم استقلال ساری برابر شاگردان سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان

شکست سنگین تیم استقلال ساری برابر شاگردان سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان

مازندشورا: ساری - ایرنا - تیم استقلال ساری در هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان باشگاههای ایران برابر تیم دانشگاه آزاد تهران که از وجود ' شهرزاد مظفر' سرمربی تیم ملی درکارفنی خود سود می برد، تن به شکست داد تا شرایطی تنها نماینده مازندران برای ادامه لیگ بحرانی تر شود.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، دیدار دو تیم استقلال ساری و دانشگاه آزاد تهران در چارچوب هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور روز جمعه در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار شد و در پایان تیم میهمان با درخشش بازیکنان ملی پوش خود با نتیجه پرگل 11 بر یک تنها نماینده مازندران را در خانه با شکست سنگینی مواجه کرد.
شاگردان ' نجمه مسلمی ' در تیم استقلال ساری که با وجود مشکلات شدید مالی و حمایت نشدن از سوی مسئولان استان برای رویارویی و نشان دادن قابلیت هایشان به سرمربی تیم ملی انگیزه های زیادی برای این مسابقه داشتند ، با این شکست سنگین آخرین امیدشان را برای حفظ سهمیه استان از دست دادند.
هر چند نیامدن سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان وسرمربی فعلی تیم دانشگاه آزاد تهران به ساری باعث دلسرد شدن بازیکنان جوان وجویای نام تیم ساروی شده بود، اما آنان با تمام وجود در مقابل ملی پوشان تیم دانشگاه آزاد تهران که با ترکیب کامل به ساری آمده بودند، رقابت کردند.
نیمه نخست این دیدار تیم دانشگاه آزاد با نتیجه 5 بر یک از میزبان خود استقلال ساری پیش افتاد تا هشدار را به میزبان خود برای پیروزی دراین دیدار داده باشد.
هر چند بازیکنان تیم میزبان در نیمه دوم با وجود تک موقعیت های کسب شده سعی در کاهش اختلاف گل داشتند، اما کادر فنی تیم دانشگاه آزاد که برای کسب 3 امتیاز و جا نماندن از کورس قهرمانی به ساری آمده بودند، با زدن 6 گل دیگر در نیمه دوم حساب کار را 11 بر یک به سود خود به پایان رساندند و 3 امتیاز ارزشمند را به حساب اندوخته های خود اضافه کردند.
تیم استقلال ساری با قبول هفتمین شکست این فصل خود با 4 امتیاز اندوخته ابتدای فصل خود همچنان در مکان یازدهم جدول 12 تیمی مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور باقی ماند.
تیم دانشگاه آزاد اسلامی هم به لطف 3 امتیاز ارزشمند هفته نهم برابر تیم استقلال ساری، 24 امتیازی شد و رده سومی خود در جدول رده بندی این مسابقات را حفظ کرد.
تیم استقلال ساری تنها نماینده مازندران در مسابقات این فصل لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های کشور است.
لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های ایران با حضور 12 تیم درحال برگزاری است.
خبرنگار: مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

ورزش

فوتسال زنان

ليگ برتر

استقلال ساري


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری - استقلال - فوتسال - دانشگاه - بانوان - امتیاز - مسابقات - بازیکنان - میزبان - تهران - دیدار - سرمربی - باشگاه - داشتند - اندوخته - ارزشمند - استان - باشگاههای - خبرنگار - شاگردان - برابر - سنگین - پایان - نماینده - نتیجه - مازندران -

نظر شما در مورد : شکست سنگین تیم استقلال ساری برابر شاگردان سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*