مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40140 -تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1396 -ساعت : 18:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
امام جمعه نوشهر: انتقال پایتخت رژیم  صیهونیستی به قدس، اهانت به مسلمانان است

امام جمعه نوشهر: انتقال پایتخت رژیم صیهونیستی به قدس، اهانت به مسلمانان است

مازندشورا: نوشهر - ایرنا- امام جمعه نوشهر با محکوم کردن طرح انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس گفت : انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی و سفارت آمریکا به قدس، اهانت به همهٔ مسلمانان است.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا، ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اخیرا در یک سخنرانی بیت المقدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی معرفی کرده است.
حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه نوشهر افزود : مسلمانان دنیا باید در مقابل این رخداد که تاریخ منطقه را عوض می‌کند ، بایستند.
وی تأکید کرد : همچنان‌که رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از مسئولان یادآور شد، این کار آمریکا و صهیونیست‌ها از روی عجز است و به خواست خدا این اتفاق، مبدائی برای نابودی اسرائیل و آمریکا می‌شود.
امام جمعه نوشهر گفت : غربی‌ها برای مقابله با اسلام ، صدام ، طالبان و داعش را به وجود آوردند ، سپس قضیهٔ استقلال کردستان را مطرح کردند اما هیچ‌کدام از نقشه‌هایشان عملی نشد و حالا تغییر مکان سفارت آمریکا به قدس را پیگیری می‌کنند.
مشایخ اظهار داشت : امروز طلایه‌دار وحدت ، ایران اسلامی و طلایه‌دار تفرقه ، نظام سلطه است تا بتواند جلو حرکت‌های اسلامی و مبارزه با سلطه را بگیرند.
امام جمعهٔ نوشهر تأکید کرد : آنها خیلی برای ما مشکل ایجاد کردند ولی موفق نبودند و محور مقاومت روز به ‌روز تقویت شد.
وی تقدیر رهبری از علیرضا کریمی کشتی‌گیر تیم ملی را که با کشتی‌گیر اسرائیلی بازی نکرد نمونه‌ای از حرکت‌های ضد صهیونیستی برشمرد.
امام جمعه نوشهر تصریح کرد : الآن مستکبران که دستشان کوتاه شده عربستان را که آلت دست است جلو انداختند و می‌بینید که عربستان با چند کشور درافتاده است.
وی افزود : بتازگی معلوم شد که عربستان و همدستانش دو نفر را خریده‌اند ؛ یکی سعد حریری نخست وزیر لبنان و دیگری علی عبدالله صالح، رئیس جمهور سابق یمن ، ولی دیدیم که حریری پس از آنکه از عربستان به لبنان بازگشت، استعفا و حرف‌هایش را پس گرفت و صالح هم که از چندی قبل خریده شد تا عربستان آبرومندانه از یمن خارج شود منافق از آب درآمد و چون منافق نمی‌تواند همیشه خود را مخفی کند، ماهیتش برملا شد و در 75 سالگی با نفاق مرد.
مشایخ همچنین با اشاره به سالروز شهادت شهید احمد کشوری و شهید آیت‌الله سید عبدالحسین دستغیب، یاد آنان را گرامی داشت.
نمازگزاران نوشهری پس از آیین نماز جمعه، با شرکت در راهپیمایی، ضمن سردادن شعار و حمل پارچه‌نوشته و بَرنوشته (بنر) تصمیم آمریکا و اسرائیل را در انتقال سفارت آمریکا به قدس محکوم کردند.
خبرنگار: شهاب رویانیان ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
/7517/ 1602/1654

سياسي

نماز جمعه

بيت المقدس

نوشهر


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوشهر - آمریکا - عربستان - مشایخ - اسلامی - منافق - طلایه‌دار - کشتی‌گیر - حریری - سفارت - لبنان - حرکت‌های - تأکید - مسلمانان - پایتخت - انتقال - خبرنگار - المقدس - افزود - صهیونیستی - اسرائیل -

نظر شما در مورد : امام جمعه نوشهر: انتقال پایتخت رژیم صیهونیستی به قدس، اهانت به مسلمانان است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*