امام جمعه نوشهر: انتقال پایتخت رژیم  صیهونیستی به قدس، اهانت به مسلمانان است

تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1396 - ساعت : 18:50

کد مطلب: 40140 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه نوشهر: انتقال پایتخت رژیم صیهونیستی به قدس، اهانت به مسلمانان است

مازندشورا: نوشهر - ایرنا- امام جمعه نوشهر با محکوم کردن طرح انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس گفت : انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی و سفارت آمریکا به قدس، اهانت به همهٔ مسلمانان است.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا، ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اخیرا در یک سخنرانی بیت المقدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی معرفی کرده است.
حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه نوشهر افزود : مسلمانان دنیا باید در مقابل این رخداد که تاریخ منطقه را عوض می‌کند ، بایستند.
وی تأکید کرد : همچنان‌که رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از مسئولان یادآور شد، این کار آمریکا و صهیونیست‌ها از روی عجز است و به خواست خدا این اتفاق، مبدائی برای نابودی اسرائیل و آمریکا می‌شود.
امام جمعه نوشهر گفت : غربی‌ها برای مقابله با اسلام ، صدام ، طالبان و داعش را به وجود آوردند ، سپس قضیهٔ استقلال کردستان را مطرح کردند اما هیچ‌کدام از نقشه‌هایشان عملی نشد و حالا تغییر مکان سفارت آمریکا به قدس را پیگیری می‌کنند.
مشایخ اظهار داشت : امروز طلایه‌دار وحدت ، ایران اسلامی و طلایه‌دار تفرقه ، نظام سلطه است تا بتواند جلو حرکت‌های اسلامی و مبارزه با سلطه را بگیرند.
امام جمعهٔ نوشهر تأکید کرد : آنها خیلی برای ما مشکل ایجاد کردند ولی موفق نبودند و محور مقاومت روز به ‌روز تقویت شد.
وی تقدیر رهبری از علیرضا کریمی کشتی‌گیر تیم ملی را که با کشتی‌گیر اسرائیلی بازی نکرد نمونه‌ای از حرکت‌های ضد صهیونیستی برشمرد.
امام جمعه نوشهر تصریح کرد : الآن مستکبران که دستشان کوتاه شده عربستان را که آلت دست است جلو انداختند و می‌بینید که عربستان با چند کشور درافتاده است.
وی افزود : بتازگی معلوم شد که عربستان و همدستانش دو نفر را خریده‌اند ؛ یکی سعد حریری نخست وزیر لبنان و دیگری علی عبدالله صالح، رئیس جمهور سابق یمن ، ولی دیدیم که حریری پس از آنکه از عربستان به لبنان بازگشت، استعفا و حرف‌هایش را پس گرفت و صالح هم که از چندی قبل خریده شد تا عربستان آبرومندانه از یمن خارج شود منافق از آب درآمد و چون منافق نمی‌تواند همیشه خود را مخفی کند، ماهیتش برملا شد و در 75 سالگی با نفاق مرد.
مشایخ همچنین با اشاره به سالروز شهادت شهید احمد کشوری و شهید آیت‌الله سید عبدالحسین دستغیب، یاد آنان را گرامی داشت.
نمازگزاران نوشهری پس از آیین نماز جمعه، با شرکت در راهپیمایی، ضمن سردادن شعار و حمل پارچه‌نوشته و بَرنوشته (بنر) تصمیم آمریکا و اسرائیل را در انتقال سفارت آمریکا به قدس محکوم کردند.
خبرنگار: شهاب رویانیان ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
/7517/ 1602/1654

سياسي

نماز جمعه

بيت المقدس

نوشهر


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #نوشهر #آمریکا #عربستان #مشایخ #اسلامی #منافق #طلایه‌دار #کشتی‌گیر #حریری #سفارت #لبنان #حرکت‌های #تأکید #مسلمانان #پایتخت #انتقال #خبرنگار #المقدس #افزود #صهیونیستی #اسرائیل

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : امام جمعه نوشهر: انتقال پایتخت رژیم صیهونیستی به قدس، اهانت به مسلمانان است

*

*


X https://sport45.site/