مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40147 -تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1396 -ساعت : 20:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سرمربی : شرایط بد مالی بازیکنان تیم استقلال ساری را بی انگیزه کرد

سرمربی : شرایط بد مالی بازیکنان تیم استقلال ساری را بی انگیزه کرد

مازندشورا: ساری - ایرنا - سرمربی تیم لیگ برتری فوتسال استقلال ساری گفت : شرایط بد و بحرانی وضعیت مالی سبب بی انگیزه شدن بازیکنان و رقم خوردن شکست های اخیر برابر حریفان شده است.

مازندشورا: نجمه مسلمی عصر جمعه پس از شکست سنگین تمیش برابر تیم دانشگاه آزاد تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با توجه به شرایط بد مالی و بی انگیزگی که تیم ما در هفته های اخیر داشته ، شکست برابر تیم مدعی دانشگاه آزاد قابل پیش بینی بود.
وی ادامه داد : البته نباید از این حقیقت بی تفاوت بگذریم که تیم دانشگاه آزاد که بیشترین نفرات بازیکنان تیم ملی را در اختیار داشته ، طبیعی بود که بازی راحتی را برابر تیم ما برگزار کند ، بویژه این که بازیکنان این تیم چندین سال کنار هم بازی می کنند و تجربه های بازی های ملی و بین المللی اندوخته اند.
سرمربی تیم استقلال ساری با بیان این که تیمش در شرایط بسیار بدی به تیم های بالای جدول برخورد کرده است ، توضیح داد : هفته پیش در برابر تیم صدرنشین پالایش نفت آبادان قرار گرفتیم ، این هفته برابر دانشگاه آزاد بازی داشتیم و هفته یازدهم برابر تیم ملی حفاری اهواز باید به میدان برویم و در این شرایط نمی توان از استقلال ساری که در وضعیت بحرانی مالی قرار دارد ، انتظار معجزه داشت.
وی افزود : هرچند بازیکنان ما هم امروز انگیزه های زیادی داشتند تا جلوی بازیکنان تیم ملی و نیز سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان که در کادر فنی تیم دانشگاه آزاد بود خودشان را نشان دهند و انصافا هم تلاش زیادی برای اثبات شایستگی هایشان کردند ولی با بصاعت مالی و وضعیتی که تیم و بازیکنان دارند ، نمی توان انتظار بیشتری داشت .
او با اعلام این که بضاعت تیم استقلال در این فصل در همین حد است و انتظارها نباید هم بیش از این باشد ، گفت : در بازی حساس امروز برابر تیم دانشگاه آزاد ، تنها گل تیم ما را ' النازعبدالهی ' که یک بازیکن 16 ساله بوده و تجربه بسیار کمی در بازی های لیگ داشته به ثمر رسانده و این نشان می دهد که تیم ما با حمایت بیشتر متولیان ورزش استان می تواند لیاقت و شایستگی های خود را نشان دهد.
** هدف اصلی ، حفظ سهمیه لیگ برتری فوتسال مازندران
سرمربی تیم استقلال ساری با بیان اینکه همه تلاش و دغدغه بازیکنان و کادر فنی و سرپرستی این تیم حفظ سهمیه این تیم به عنوان نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال بانوان است ، گفت : متاسفانه در زمانی که تیم ما در بدترین شرایط مالی به سرمی برد، کسی هم پیگیر امور این تیم نیست و به نحوی متولیان ورزش استان تیم ما را که تنها نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال بانوان است ، تنها گذاشتند.
مسلمی افزود : انتظار ما این است که تا دیر نشده مسئولان بیدار شوند و با اندک حمایتشان از تیم استقلال این شرایط را فراهم کنند تا در نیم فصل دوم بتوانیم شرایط را برای حضوری پرقدرت آماده کنیم.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، دیدار دو تیم استقلال ساری و دانشگاه آزاد تهران در چارچوب هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور روز جمعه در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری برگزار شد و در پایان تیم میهمان با درخشش بازیکنان ملی پوش خود با نتیجه پرگل 11 بر یک تنها نماینده مازندران را درخانه با شکست سنگینی مواجه کرد.
شاگردان نجمه مسلمی در تیم استقلال ساری با قبول هفتمین شکست این فصل خود با 4 امتیاز اندوخته ابتدای فصل خود همچنان در مکان یازدهم جدول 12 تیمی مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور باقی ماندند.
تیم دانشگاه آزاد اسلامی هم به لطف 3 امتیاز ارزشمند هفته نهم برابر تیم استقلال ساری، 24 امتیازی شد و رده سومی خود در جدول رده بندی این مسابقات را حفظ کرد.
تیم استقلال ساری تنها نماینده مازندران در مسابقات این فصل لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های کشور است.
لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های ایران با حضور 12 تیم درحال برگزاری است.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

ورزش

فوتسال بانوان

نجمه مسلمي

باخت درخانه


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استقلال - فوتسال - ساری - دانشگاه - برابر - بازیکنان - شرایط - بانوان - مازندران - سرمربی - مسابقات - نماینده - انتظار - افزود - مسلمی - خبرنگار - باشگاه - درخانه - استان - سهمیه - امتیاز - باشگاههای - متولیان - یازدهم - نباید - ایرنا - تهران - انگیزه - برگزار - تجربه - زیادی - امروز - بسیار - اندوخته - شایستگی -

نظر شما در مورد : سرمربی : شرایط بد مالی بازیکنان تیم استقلال ساری را بی انگیزه کرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*