تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 08:50

کد مطلب: 40155 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس مجمع نمایندگان مازندران:

دانشجویان در روند توسعه مازندران مشارکت داشته باشند

مازندشورا: بابل - رئیس مجمع نمایندگان مازندران خواستار مشارکت تشکل های دانشجویی در روند و مسائل توسعه ای استان شد.

مازندشورا:حسین نیازآذری در گفتگو با خبرنگار مهر، با گرامیداشت روز دانشجو خواستار مشارکت تشکل های دانشجویی در روندها و مسائل توسعه ای استان مازندران شد و با تاکید بر اینکه دانشجو به عنوان قشر آگاه و پرسشگر جامعه باید نقش  مطالبه گری و نظارتی داشته باشد از تشکل های دانشجویی خواست در کنار تحصیل مسائل توسعه ای استان را تجزبه و تحلیل نمایند و به مسوولان مشاوره و ایده بدهند.

نماینده بابل دانشجو را نسل بیدار و هوشیارجامعه خواند و از آنان خواست در حوزه مسائل اجتماعی بیش از پیش نقش آفرینی کنند.

رئیس مجمع نمایندگان تشکل های دانشجویی را گروه های پیشرو سیاسی و اجتماعی جامعه  خطاب کرد و افزود: تشکل های دانشجویی می توانند پرچمدار ترقی خواهی و میدان دار هم افزایی توسعه استان مازندران باشند.

وی شور و نشاط دانشجویی را سرمایه اجتماعی کشورمان دانست و ازآنان خواست در متن تحولات اجتماعی و سیاسی مشارکت فراگیر داشته باشند.

نیازآذری مشارکت دانشجویان در محرومیت زدایی و هم زیستی با محرومان ودرک مشکلات آنان را ضروری دانست و از اردوهای جهادی دانشجویان تجلیل کرد و بااشاره به تقارن میلاد پیامبر اعظم صلی الله و امام جعفر صادق علیه السلام دانشجویان را به شاگردی سیره نبوی و مکتب جعفری فراخواند.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #دانشجویی #اجتماعی #توسعه #مشارکت #مازندران #دانشجویان #استان #خواست #مسائل #دانشجو #باشند #دانست #سیاسی #نمایندگان #نیازآذری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دانشجویان در روند توسعه مازندران مشارکت داشته باشند

*

*


X https://sport45.site/