تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 10:24

کد مطلب: 40157 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار محمودآباد:

محمودآباد پایلوت شهر هوشمند شود

مازندشورا: محمودآباد- فرماندار محمودآباد گفت: این شهر می تواند پایلوت شهر هوشمند شود و در زمینه آی تی و آی سی تی مورد توجه قرار گیرد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، یحیی یوسف پور صبح پنج شنبه در مراسم بزرگداشت روز مجلس در محمودآباد با اشاره به اینکه این شهرستان دارای موقعیت استراتژیک بسیار خوبی است، ادامه داد: محمودآباد در مرکز شهرهای ساحلی استان مازندران قرار دارد.

فرماندار محمودآباد با بیان اینکه این شهرستان از محور هراز به عنوان اولین شهرداری ساحل است، افزود: محمودآباد با ٢۶٢ کیلومتر مساحت دارای بیشتر از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت است.

یوسف پور با اشاره به اینکه در زمینه گردشگری دارای ٣٣ کیلومتر ساحل است، ادامه داد: این شهرستان با وجود تپه های تاریخی، تالاب قو و غیره زمینه گردشگری خوبی را دارا است.

وی با بیان اینکه ۱۰ درصد برنج استان مازندران در محمودآباد تولید می شود، ادامه داد: ۶٢ مرغداری با تولید سالیانه ۵ میلیون تن، ۴٨ میلیون قطعه جوجه در این شهرستان تولید می کنند.

یوسف پور با اشاره به اینکه در این شهرستان ۵۰ واحد تولیدی و صنعتی داریم، ادامه داد: ۱٣ شرکت در این شهرستان رویکرد صادرات به کشور های عرب را دارند.

وی اظهار کرد: محمودآباد می تواند به صورت پایلوت به عنوان شهر هوشمند در زمینه IT و ICT مورد توجه قرار گیرد.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #محمودآباد #شهرستان #اینکه #ادامه #اشاره #زمینه #دارای #تولید #میلیون #گردشگری #کیلومتر #مازندران #هوشمند #پایلوت #فرماندار #استان #عنوان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : محمودآباد پایلوت شهر هوشمند شود

*

*


X https://sport45.site/