مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40159 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 13:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی:

مرکبات سبز روانه بازار نشود

مازندشورا: بابل- نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی عرضه مرکبات سبز را در بازار سبب ضربه زدن به تولید کشاورزی استان دانست و خواستار جلوگیری از این روند شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، حسین نیازآذری پیش از ظهر پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: من ازجمله نمایندگان پروازی نیستم و معتقدم که کرسی یک نماینده باید کرسی خدمت ودر میان مردم باشد تا بتواند از نزدیک با مشکلات جامعه آشنا شود و در صدد حل آنها برآید.

نیاز آذری در پاسخ به سئوالاتی در مورد سکوت ایشان در صحن مجلس در سال گذشته، با بیان اینکه نظارت ما نظارت میدانی است، افزود: اگر قرار است صحبتی در مجلس شود باید از روی استدلال و درچهارچوب قانون اساسی بیان شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر، اعتبارات خوبی در مجلس برای شهرستان بابل در نظر گرفته شده است، افزود: امید داریم در این راستا، گام‌های خوبی برای این شهرستان برداشته شود.

 عضو هیئت رئیسه مجمع نمایندگان با اشاره به مباحثی در حوزه راه‌آهن، فاضلاب شهری، صنایع دریایی، مدیریت سواحل،صنایع شیلاتی، معادن، تقویت صنعت،  مدیریت منابع آب و محیط زیست، گفت: شبکه راه‌ها از جمله کاستی‌هایی است که باید در استان رفع شود و نیازهای شهرستان هم بخشی از نیازهای استان است که با توجه به کاستی‌های سال‌های قبل می‌توان گفت که پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم.

وی با اشاره به تشکیل اتاق فکر متشکل از نخبگان و صاحب‌نظران در آینده نزدیک، افزود: قرار است تا مسائل مختلف استان در این اتاق فکر مدیریت شود تا با همدلی و همگرایی این اتاق فکر، توسعه استان شتاب یابد.

نیازآذری با اشاره به سرمای زودرس سال گذشته و آسیب باغ‌داران، از جمله دغدغه‌های امسال مجمع نمایندگان مازندران را مرکبات کشاورزان دانست و افزود: امسال هم علی‌رغم پرمحصول بودن مرکبات، واسطه‌های بازار مرکبات از موقعیت سال گذشته برای کاهش قیمت سواستفاده کردند و قیمت مرکبات را کاهش دادند.

وی با بیان اینکه در بعضی موارد نیز باغداران، مرکبات سبز را روانه بازار کردند که باعث برگشت این مرکبات و ضرر بیشترشان شده است، افزود: در این راستا تصمیم گرفته شده که در حد امکان بخش اعظم نیاز بازار از طریق تازه‌خوری از استان تامین شود و مابقی نیز نیاز بازار شب عید را تامین کند که در رابطه با نارنگی، امسال، سال پرمحصولی بوده و نیاز بازار را تامین خواهد کرد.

نماینده مردم بابل خاطر نشان کرد که در آینده نزدیک اتفاقات خوبی دراین شهرستان رقم خواهد خورد و از جمله آنها به افتتاح سد البرز و افتتاح رسمی کنارگذر این شهرستان با حضور وزیر نیرو اشاره کرد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مرکبات - بازار - استان - افزود - شهرستان - اشاره - امسال - نمایندگان - نماینده - مدیریت - تامین - نزدیک - گذشته - اینکه - افتتاح - آینده - نیازهای - راستا - نظارت - نیازآذری - گرفته - صنایع - روانه -

نظر شما در مورد : مرکبات سبز روانه بازار نشود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*