مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40161 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 16:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

تک‌روی‌ها مانع توسعه است/عزل و نصب‌ها بر مبنای شایسته‌سالاری باشد

مازندشورا: بابل- نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، تک‌روی‌ها را در نظام مقدس جمهوری اسلامی مانع پیشرفت و توسعه شهرها خواند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سیدرحیم توکل بعدازظهر پنجشنبه در آیین افتتاح دفتر ارتباطات مردمی در بابل با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی اهداف یکی است‌؛ گفت: معضل شهرها باید حل شود و تک‌روی‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مانع پیشرفت و توسعه شهرها خواهد شد.

وی با بیان اینکه در دین اسلام به مشورت اهمیت داده شده است؛ افزود: امام خمینی(ره) فرمودند اگر انقلاب اسلامی ایران به ثمر رسید، با وحدت کلمه، باور و کار برای خدا محقق شد و رانت‌وفساد در شأن جمهوری اسلامی نیست.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه انتخاب مدیران انقلابی، سبب پیشرفت در کارها خواهد شد؛ تصریح کرد: عزل‌ونصب‌ها در نظام جمهوری اسلامی باید بر اساس شایسته سالاری صورت گیرد؛ نه باندی و جناحی.

آیت‌الله توکل در ادامه سخنانش به مهمترین موضوعات مطروحه در اجلاس خبرگان رهبری با مقام معظم رهبری اشاره و اظهار کرد: پیگیری مطالبات مردمی و برخی معضلات و همچنین آسیب‌شناسی در راستای آسیب‌های اجتماعی از جمله موضوعات  و مطالبات رهبری در این اجلاس از نمایندگان خبرگان  رهبری بود.

وی اضافه کرد: از دیگر مطالبات رهبری، اثرگذاری و نقش‌آفرینی خبرگان در حل‌وفصل مطالبات رهبری، معضلات جامعه و پیگیری آن‌ها بود که نمایندگان مازندران این موضوعات را در رأس امور خود قرار داده‌اند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری متذکر شد: تمامی مسئولان استانی و کشوری باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حل مطالبات مردمی، گام‌های جدی بردارند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رهبری - خبرگان - مطالبات - اسلامی - جمهوری - مازندران - اینکه - نماینده - مردمی - پیگیری - نمایندگان - راستای - اجلاس - معضلات - پیشرفت - آیت‌الله - تک‌روی‌ها - شهرها - توسعه - موضوعات -

نظر شما در مورد : تک‌روی‌ها مانع توسعه است/عزل و نصب‌ها بر مبنای شایسته‌سالاری باشد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها