مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40162 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 16:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس بازرسی سپاه قدس:

ایران اسلامی پیروزی های بزرگی را کسب کرده است

مازندشورا: آمل - رئیس بازرسی سپاه قدس گفت: ایران اسلامی پس از پایان دفاع مقدس تاکنون پیروزی های بزرگی را کسب کرده است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمدعلی مقدسی بعدازظهر پنجشنبه در دومین سالگرد شهید مدافع حرم روح‌الله صحرایی و شهدای مدافع حرم شهرستان آمل در روستای پلک سفلی آمل اظهار داشت:  بعد از پایان دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران توانست پیروزی‌های بسیار بزرگی را به دست آورد و آمریکای جنایتکار به این نتیجه رسید که به دلیل وجود سپاه، بسیج مردمی و ارتش جمهوری اسلامی نمی‌تواند به طور مستقیم با جمهوری اسلامی درگیر شود.

وی افزود: آنان به این نتیجه رسیدند که باید از دو راه با جمهوری اسلامی مبارزه کنند که شامل ایجاد اغتشاشات داخلی و دیگر حمله به کشورهای مجاور جمهوری اسلامی و بستن مرزهای این کشور و با وجود تحریم هایی که وجود داشت، است.

وی ادامه داد: مراکز مطالعاتی آمریکا به این نتیجه رسیدند و اعلام کردند که در خاورمیانه یا آسیا یک ماری وجود دارد که سر این مار در تهران، شکم مار در دمشق و دم آن در بیروت وجود دارد و بعد از ۱۱ سپتامبر برنامه‌شان این شد تا از شرق افغانستان به سمت غرب پیش روند و تروریست‌ها را وارد ایران کنند.

رئیس بازرسی سپاه قدس اظهار داشت: حدود ۵۰ هزار نیروی تروریست القائده و طالبان تمام مرزهای ایران را دور زدند و به پاکستان رفتند و تیر آمریکا به سنگ خورد و تعداد محدودی وارد ایران شدند که با درایت ایران سرکوب شدند.

وی گفت: برنامه دیگر و بهانه وجود سلاح‌های کشتارجمعی و اتمی از سوی صدام در عراق بود، بنابراین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز اعلام کرد که چنین سلاحی در عراق است ، ازاینرو به این کشور حمله کردند و به طور کامل مرزهای ایران از شمال ترکیه تا عراق محاصره کردند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - جمهوری - مرزهای - نتیجه - آمریکا - اعلام - مدافع - رسیدند - بازرسی - بزرگی - اظهار -

نظر شما در مورد : ایران اسلامی پیروزی های بزرگی را کسب کرده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها