تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 16:46

کد مطلب: 40164 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مرکز پایش تصویری آستان مقدس امامزادگان در مازندران راه اندازی شد

مازندشورا: ساری - مرکز پایش تصویری آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران با هدف نظارت جامع بر امنیت اماکن متبرکه راه اندازی شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، مرکز پایش تصویر بقاع متبرکه مازندران با حضور علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، رمضان پورقاسم مدیرکل حراست سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، قائم‌مقام و معاون فرهنگی اداره‌کل اطلاعات مازندران در محل اداره‌کل اوقاف استان افتتاح شد.

حجت الاسلام ابراهیم حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران عصر پنجشنبه در مراسم افتتاح مرکز پایش تصویر بقاع متبرکه مازندران در محل این اداره‌کل، گفت: ایجاد مرکز پایش تصویر بقاع متبرکه مازندران به اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کاری بزرگ و خلاقانه بوده است.

وی با بیان اینکه ایجاد مرکز پایش تصویر بقاع متبرکه در اداره‌کل برای نخستین‌بار در کشور در استان مازندران انجام شده است، اظهار کرد: تمامی موارد امنیتی در اجرای این طرح اجرا و به‌کارگیری شده است.

وی با بیان اینکه دغدغه مدیران و نهادهای امنیتی با اجرای طرح مانیتورینگ بقاع متبرکه مازندران به اداره‌کل اوقاف مازندران برطرف می‌شود، افزود: تمامی تصاویر آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران شبانه‌روزی در سامانه ذخیره و قابل بازبینی است.

نظارت کامل اوقاف مازندران بر بقاع متبرکه و ادارات اوقاف شهرستان‌ها

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه با اجرای این طرح به‌دنبال خدمات‌دهی بیشتر به زائران و رعایت شأن و منزلت مسافران و زائران هستیم، تصریح کرد: با راه‌اندازی مرکز پایش تصویری نظارت کامل بر بقاع متبرکه و ضریح آستان مقدس امامزادگان مازندران صورت می‌گیرد.

حیدری خاطرنشان کرد: پایش تصویر ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌ها به اداره‌کل نیز در این طرح جایگذاری شده است و نظارت کاملی بر ورود و خروج همکاران و ارباب رجوع می‌شود تا بیشترین تکریم به ارباب رجوع در ادارات اوقاف شهرهای استان صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در روزهای نخست راه‌اندازی طرح پایش تصویری یک فرد متخلف در یکی از بقاع متبرکه بخش بندپی دستگیر شد، گفت: رئیس اداره اوقاف بندپی با مشاهده فرد مشکوک که با یک دستگاه فلزیاب در حال بررسی منطقه و جوار آستان مقدس بود، موضوع را به کلانتری منطقه گزارش داد که با ورود به‌موقع نیروی انتظاری فرد متخلف دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #مازندران #اوقاف #متبرکه #اداره‌کل #خیریه #تصویر #اینکه #استان #آستان #تصویری #نظارت #اجرای #امامزادگان #حیدری #مدیرکل #ادارات #امنیتی #ارباب #بندپی #منطقه #دستگیر #راه‌اندازی #متخلف #تمامی #معاون #گزارش #افتتاح #ایجاد #زائران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مرکز پایش تصویری آستان مقدس امامزادگان در مازندران راه اندازی شد

*

*


X https://sport45.site/