تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 16:51

کد مطلب: 40165 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران:

پایش تصویری برای افزایش ضریب امنیت در مازندران لازم است

مازندشورا: ساری - معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، پایش تصویری مناطق مختلف برای افزایش ضریب امنیتی را در استان لازم و ضروری برشمرد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا یونسی عصر پنجشنبه در مراسم افتتاح مرکز پایش تصویری آستان مقدس امامزادگان مازندران با بیان اینکه باید به‌دنبال ایجاد امنیت نرم در جامعه باشیم، گفت: در کشورهای پیشرفته دیگر پلیس در معابر عمومی نمی‌گذارند و بیشتر با دوربین‌های مداربسته اقدام به نظارت و ایجاد امنیت می‌کنند.

یونسی با بیان اینکه تخلفات احتمالی باید با چشم‌های نامرئی ثبت و ضبط شوند، اظهار کرد: مراکز پایش تصویری باید در استان گسترش پیدا کند و همه مراکز مهم استان این دوربین‌ها را داشته باشند.

وی با بیان اینکه طبق شورای تامین کشور باید دوربین‌هایی در سطح جاده‌ها و شهرها نصب شود، افزود: سیاست نهایی بر این است تا همه پایش‌های تصویری استان مازندران در یک مرکز و اتاق تجمیع شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه برخی روستاهای پُرجمعیت مازندران نیز از پایش تصویری و امنیتی برخوردار هستند، تصریح کرد: شورای تامین استان و شهرستان‌ها پشتوانه تامین امنیت بقاع متبرکه و موقوفات هستند.

پایش سراسری تصاویر بقاع متبرکه در ادارات‌کل اوقاف کشور

مدیرکل حراست سازمان اوقاف و امور خیریه نیز در این جلسه گفت: شرایط امروز زندگی بشری و گسترش ترددها و پیچیدگی جرم متخلفان بسیار گسترده است و باید با دوربین‌های مداربسته و ساز و کارهای امنیتی اقدام به ایجاد امنیت و آرامش برای مردم کرد.

رمضان پورقاسم با بیان اینکه بستر پایش تصویر بقاع متبرکه مازندران باید در اختیار نهادهای امنیتی و اطلاعاتی استان قرار گیرد، اظهار کرد: در سازمان اوقاف به‌دنبال ایجاد پایش سراسری تصاویر بقاع متبرکه در حراست ادارات‌کل اوقاف و امور خیریه سراسر کشور هستیم.

وی با بیان اینکه پایش تصویر بقاع متبرکه به اداره‌کل برای نخستین‌بار در مازندران صورت گرفت، افزود: اجرای طرح پایش تصویر بقاع متبرکه مازندران باید گسترده‌تر در استان اجرایی شود.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #مازندران #متبرکه #اینکه #استان #امنیت #تصویری #امنیتی #اوقاف #ایجاد #تصویر #تامین #افزود #سراسری #حراست #خیریه #ادارات‌کل #تصاویر #اظهار #دوربین‌های #به‌دنبال #یونسی #سیاسی #مداربسته #اقدام #گسترش #مراکز #معاون #شورای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پایش تصویری برای افزایش ضریب امنیت در مازندران لازم است

*

*