پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 17 آذر

تاریخ انتشار : شنبه 18 آذر 1396 - ساعت : 00:10

کد مطلب: 40171 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 17 آذر

مازندشورا: بگیر دست مرا ای شهید نورانی، آقای استاندار؛ ما مارگزیده‌ایم!، یک‌طرفه شدن هراز و کندوان، قدس خط قرمز مسلمانان است و تلنبار شدن برنج‌ شمال در شالیکوبی‌ها در پی واردات بی‌رویه جزء پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران طی روز گذشته بوده است.

مازندشورا: مازندران طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است که مخاطبان این رسانه می‌توانند با کلیک بر روی تیتر خبر مورد نظر از جزئیات آن مطلع شوند.


سروده‌ای تقدیم به شهید علی ولیپور
بگیر دست مرا ای شهید نورانی
آرزو ولی‌پور شاعر برگزیده و مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران شعری را به روح سبک‌بال نخستین معلم شهید استان تقدیم کرده است.


آقای استاندار؛ ما مارگزیده‌ایم!
بیچاره مازندران که با از دست دادن سمنان آن همه سرچشمه‌های آبی و آن همه سرمایه های کلان را از دست رفته دید و با از دست دان گل ستان، هم مرز خاکی و هم آن همه منطقه سرسبز را از دست رفته دید ....


تردد پرحجم و روان در محورهای مازندران/ یک‌طرفه شدن هراز و کندوان
رئیس پلیس راه مازندران گفت: بازگشت خودروها با توجه به شرایط جوی صبح امروز به‌سمت تهران آغاز شده و در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه به‌صورت پرحجم و محور سمنان مازندران به‌صورت عادی و روان است.


انسان‌های ترسو علاقه‌مند ارتباط با آمریکا هستند/قدس خط قرمز مسلمانان است
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: انسان‌های ترسو علاقه‌مند ارتباط با آمریکا و ایادی هستند و این اقدامات در حال حاضر توسط برخی از کشورهای به اصطلاح اسلامی انجام می‌شود.


تلنبار شدن برنج‌ شمال در شالیکوبی‌ها در پی واردات بی‌رویه
امام‌جمعه موقت شهرستان جویبار با اشاره به واردات برنج گفت: برنج‌ها در شالیکوبی‌ها تلنبار شده و خریداری ندارد زیرا بخش عمده واردات کشور برنج است که به معنای نابودی اقتصاد کشاورزی است.


پایتختی برای رژیم اشغالگر قدس وجود ندارد
امام‌جمعه رامسر گفت: ملت ایران اسلامی به‌عنوان ملت مبارز و همیشه در صحنه انقلاب اسلامی برای رژیم اشغالگر قدس پایتختی را به رسمیت نمی‌شناسیم.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #واردات #خبرگزاری #اسلامی #تلنبار #آمریکا #شالیکوبی‌ها #ارتباط #امام‌جمعه #اشغالگر #پایتختی #ندارد #علاقه‌مند #به‌صورت #سمنان #تقدیم #شهرستان #اخبار #پرحجم #محورهای #پربازدیدترین #خودروها #کندوان #انسان‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 17 آذر

*

*


X https://sport45.site/