انصراف 2 تیم از حضور در لیگ برتر بسکتبال با ویلچر قطعی شد

تاریخ انتشار : شنبه 18 آذر 1396 - ساعت : 10:39

کد مطلب: 40187 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نائب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر:

انصراف 2 تیم از حضور در لیگ برتر بسکتبال با ویلچر قطعی شد

مازندشورا: نائب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر کشور گفت: انصراف دو تیم ایثار قم و شهرداری تبریز از حضور در لیگ برتر بسکتبال با ویلچر قطعی شد هر چند این تیم‌ها در لیگ دسته یک بسکتبال با ویلچر تیمداری می‌کنند.

مازندشورا:حمید خمجانی در حاشیه سفر به مازندران در شهرستان آمل، اظهار کرد: برای برگزاری لیگ برتر بسکتبال با ویلچر برنامه‌ریزی خوبی شده و گروه‌بندی تیم‌ها با قرعه‌کشی انجام شد.

وی با اشاره به برگزاری هفته نخست لیگ برتر بسکتبال با ویلچر، افزود: تیم‌ها جنگندگی و مبارزه خوبی در زمین داشتند و همه تیم‌ها قدرتمند هستند و برای قهرمانی تلاش دارند.

نائب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر کشور با اعلام قطعی شدن انصراف دو تیم از لیگ برتر بسکتبال با ویلچر، تصریح کرد: در برنامه‌‌های قبل آغاز لیگ برتر بسکتبال با ویلچر تعداد هشت تیم در نظرمان بود تا بازی‌ها در دو گروه چهار تیمی پیگیری شود ولی لیگ برتر را هفت تیم آغاز کردیم که علاوه بر ایثار قم، شهرداری تبریز هم از ورود به بازی‌های لیگ انصراف داد.

این مسؤول با اشاره به تیمداری نماینده قم و شهرداری تبریز در لیگ دسته یک بسکتبال با ویلچر، یادآور شد: اعتقاد دارم بازی‌ها باید با کیفیت و استفاده از همه توان تیم‌ها دنبال شود که تاکنون در هفته نخست لیگ برتر مسابقات زیبا و پرتحرکی را دیدیم.

خمجانی با اعلام اینکه تعداد کم تیم‌ها بر کیفیت لیگ برتر تأثیر چندانی ندارد، بیان کرد: تمام بازیکنانی که در لیگ برتر باید به میدان بروند و برای تیم ملی به آمادگی آنها نیاز داریم در تیم‌های لیگ برتری حاضر هستند هر چند هدف نخست‌مان تیم ملی است و بازیکنان به درآمد نیاز دارند، با توجه به وجود اسپانسر در تیم‌ها قرارداد منعقد کردند.

وی با اشاره به اینکه سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر از نزدیک بر روند فعالیت ملی‌پوشان حین بازی‌های لیگ برتر نظارت دارد، گفت: امید داریم با کسب آمادگی و افزایش توان گروهی بازیکنان توانمند تیم ملی بسکتبال با ویلچر قدرتمند داشته باشیم.

86012/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #بسکتبال #ویلچر #تیم‌ها #انصراف #اشاره #کیفیت #بازی‌های #تبریز #اینکه #آمادگی #شهرداری #بازیکنان #داریم #اعلام #برگزاری #خمجانی #قدرتمند #دارند #تعداد #انجمن #بازی‌ها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انصراف 2 تیم از حضور در لیگ برتر بسکتبال با ویلچر قطعی شد

*

*


X https://sport45.site/