ترددی روان در محورهای مازندران/ هفته پایانی انسداد محور کندوان

تاریخ انتشار : شنبه 18 آذر 1396 - ساعت : 10:39

کد مطلب: 40188 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه مازندران خبرداد

ترددی روان در محورهای مازندران/ هفته پایانی انسداد محور کندوان

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است و از لحاظ وضعیت جوی نیز مشکلی نداریم.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است و  از لحاظ وضعیت جوی نیز مشکلی نداریم.

وی با اشاره به انسداد شبانه محور کندوان، اضافه کرد: این محور از ساعت 21:30 روزهای شنبه، یک‌شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه به جزء ایام تعطیل مسدود خواهدبود.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه انسداد شبانه محور کندوان تا 23 آذر ماه امسال ادامه خواهد داشت، افزود: احتمال تمدید انسداد این محور وجود دارد و محورهای هراز و سوادکوه طی این مدت به‌عنوان محورهای جایگزین هستند.

این مسؤول تصریح کرد: همچنین تونل امام‌زاده هاشم نیز به‌دلیل انجام عملیات راه‌سازی کماکان مسدود بوده و این انسداد همچنان ادامه دارد طی این مدت رانندگان می‌توانند از جاده قدیم تردد کنند.

قدمی به آغاز راهداری زمستانه اشاره کرد و گفت: راهداری زمستانه از 20 آذر ماه امسال به‌صورت رسمی آغاز خواهد شد البته با توجه به سرما و نخستین برف پاییزی در 12 مهر ماه امسال ماموران پلیس راه در محورهای مازندران حضور داشتند.

وی با تأکید بر اینکه پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز برای جلوگیری از حوادث ضروری است، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #محورهای #انسداد #امسال #به‌صورت #کندوان #وضعیت #راه‌های #راهداری #زمستانه #رانندگان #شبانه #اشاره #مسدود #اینکه #ادامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترددی روان در محورهای مازندران/ هفته پایانی انسداد محور کندوان

*

*


X https://sport45.site/