جنگ سخت خونه به خونه در شیراز به سود نساجی

تاریخ انتشار : شنبه 18 آذر 1396 - ساعت : 17:41

کد مطلب: 40197 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جنگ سخت خونه به خونه در شیراز به سود نساجی

مازندشورا: ساری - ایرنا - زنگ پایان نیم فصل اول لیگ یک جام آزادگان در حالی عصر فردا یکشنبه نواخته می شود که تیم خونه به خونه مهمان شهرداری شیراز و نساجی قائمشهر میزبان راه آهن است.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، توقف شهرداری شیراز در خانه که هم اکنون جایگاه سوم جدول رده بندی لیگ را در اختیار دارد به خصوص تساوی این تیم با خونه به خونه ، این نبرد را به سود نساجی قائمشهر پایان می دهد و قائمشهری ها در صورت برد در برابر راه آهن قعر جدولی ، جایگاهشان را یک تا 2 پله در جدول لیگ یک ارتقاء خواهند داد و همچنان می توانند برای نیم فصل دوم نیز مدعی باقی بمانند.
هم اکنون شهرداری شیراز با 29 امتیاز از 16 بازی در رده سوم جدول ، خونه به خونه و نساجی نیز با همین تعداد بازی و امتیاز 28 و 27 در به ترتیب در رده چهارم و پنجم قرار دارند.
برد نساجی در برابر راه آهن و تساوی و یا حتی برد خونه به خونه برابر شیراز ، نبرد 2 سر سود برای تیم قائمشهری ها خواهد بود.
سرمربی نساجی قائمشهر جایگاه پنجمی تیمش را پس از هفته ها قرارگیری در رده دوم جدول ناشی از نبود تمرکز تیمی ، اشتباهات داوری و مصدومیت بازیکنانش دانست .
مهدی پاشازاده روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که در نیم فصل دوم با جذب بازیکنان جدید به خصوص در نوک حمله و رفع برخی مشکلاتی که تمرکز تیمی را به هم زده، نساجی می تواند مدعی باقی بماند.
وی افزود : این تیم شایستگی حضور در لیگ برتر رقابت های فوتبال کشور را دارد و تلاش ما این است که تیم را به این رقابت ها پس از چندین سال حسرت تماشاگرانش، برسانیم.
بازیکن اسبق استقلال تهران و تیم ملی کشورمان گفت که تیمش پنج جای خالی برای جذب بازیکن در نیم فصل دوم دارد و با مشورت مالکان تیم ، چند بازیکن برای نوک حمله از لیگ یک و برتر جذب می کند.
رقابت های لیگ یک جام آزادگان پس از 17 هفته عصر فردا برای آمادگی بیشتر تیم ها و یارگیریشان برای نیم فصل دوم 20 روز تعطیل می شود.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654

ورزش

فوتبال ليگ يك

نساجي قائمشهر

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #نساجی #شیراز #برابر #بازیکن #رقابت #قائمشهر #خبرنگار #ایرنا #فوتبال #تمرکز #فلاحتی #امتیاز #تساوی #اکنون #قائمشهری #شهرداری #جایگاه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جنگ سخت خونه به خونه در شیراز به سود نساجی

*

*