مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40197 -تاریخ انتشار : شنبه 18 آذر 1396 -ساعت : 17:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جنگ سخت خونه به خونه در شیراز به سود نساجی

جنگ سخت خونه به خونه در شیراز به سود نساجی

مازندشورا: ساری - ایرنا - زنگ پایان نیم فصل اول لیگ یک جام آزادگان در حالی عصر فردا یکشنبه نواخته می شود که تیم خونه به خونه مهمان شهرداری شیراز و نساجی قائمشهر میزبان راه آهن است.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، توقف شهرداری شیراز در خانه که هم اکنون جایگاه سوم جدول رده بندی لیگ را در اختیار دارد به خصوص تساوی این تیم با خونه به خونه ، این نبرد را به سود نساجی قائمشهر پایان می دهد و قائمشهری ها در صورت برد در برابر راه آهن قعر جدولی ، جایگاهشان را یک تا 2 پله در جدول لیگ یک ارتقاء خواهند داد و همچنان می توانند برای نیم فصل دوم نیز مدعی باقی بمانند.
هم اکنون شهرداری شیراز با 29 امتیاز از 16 بازی در رده سوم جدول ، خونه به خونه و نساجی نیز با همین تعداد بازی و امتیاز 28 و 27 در به ترتیب در رده چهارم و پنجم قرار دارند.
برد نساجی در برابر راه آهن و تساوی و یا حتی برد خونه به خونه برابر شیراز ، نبرد 2 سر سود برای تیم قائمشهری ها خواهد بود.
سرمربی نساجی قائمشهر جایگاه پنجمی تیمش را پس از هفته ها قرارگیری در رده دوم جدول ناشی از نبود تمرکز تیمی ، اشتباهات داوری و مصدومیت بازیکنانش دانست .
مهدی پاشازاده روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که در نیم فصل دوم با جذب بازیکنان جدید به خصوص در نوک حمله و رفع برخی مشکلاتی که تمرکز تیمی را به هم زده، نساجی می تواند مدعی باقی بماند.
وی افزود : این تیم شایستگی حضور در لیگ برتر رقابت های فوتبال کشور را دارد و تلاش ما این است که تیم را به این رقابت ها پس از چندین سال حسرت تماشاگرانش، برسانیم.
بازیکن اسبق استقلال تهران و تیم ملی کشورمان گفت که تیمش پنج جای خالی برای جذب بازیکن در نیم فصل دوم دارد و با مشورت مالکان تیم ، چند بازیکن برای نوک حمله از لیگ یک و برتر جذب می کند.
رقابت های لیگ یک جام آزادگان پس از 17 هفته عصر فردا برای آمادگی بیشتر تیم ها و یارگیریشان برای نیم فصل دوم 20 روز تعطیل می شود.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654

ورزش

فوتبال ليگ يك

نساجي قائمشهر

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نساجی - شیراز - برابر - بازیکن - رقابت - قائمشهر - خبرنگار - ایرنا - فوتبال - تمرکز - فلاحتی - امتیاز - تساوی - اکنون - قائمشهری - شهرداری - جایگاه -

نظر شما در مورد : جنگ سخت خونه به خونه در شیراز به سود نساجی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*