مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40207 -تاریخ انتشار : شنبه 18 آذر 1396 -ساعت : 15:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فریادهای امروز آمریکا  و رژیم صهیونیستی ناشی از شکست است/دشمن جرات تجاوز به مرزهای ایران اسلامی را ندارد

جانشین فرمانده ناجا:

فریادهای امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی ناشی از شکست است/دشمن جرات تجاوز به مرزهای ایران اسلامی را ندارد

مازندشورا: جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: دشمنان اسلام در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و میدانی وارد عمل شدند و برای ایجاد شکاف در جبهه مقاومت از هر طریقی وارد شدند اما با تدبیر رهبری فرزانه و فرماندهی سردار سلیمانی نقشه‌هایشان برملا شد و همه فریادهای امروز آمریکا و صهیونیست ناشی از شکست است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، سردار اسکندر مومنی بعد از ظهر امروز در مراسم سومین روز شهادت جانباز رشید سردار علی ییلاقی اشرفی در مصلای جمعه بهشهر اظهار کرد: سخن گفتن در وصف شهید علی ییلاقی شخصیتی که  زحمات زیادی برای اسلام و نظام کشید کار بسیار سختی است.

وی با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت بیان کرد: جبهه شوم آمریکا، صهیونیست و آل‌سعود با تصرف سوریه و عراق تلاش کرد تا در جبهه مقامت شکاف ایجاد کند اما با امتداد روح شهادت و رهبری حکیمانه رهبر انقلاب تمام تلاش‌هایشان ناکام ماند.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه فریادهای امروز آمریکا و صهیونیست ناشی از شکست است، افزود: دشمنان اسلام در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و میدانی وارد عمل شدند و برای ایجاد شکاف در جبهه مقاومت از هر طریقی وارد شدند اما با تدبیر رهبری فرزانه و فرماندهی سردار سلیمانی نقشه‌هایشان برملا شد و همه فریادهای امروز آمریکا و صهیونیست ناشی از شکست است.

این مسؤول بابیان اینکه ایران امروز به برکت ایثارگران و امتداد روح شهادت باعزت به فعالیت خود ادامه می‌دهد، تصریح کرد: ایران به برکت خون دلاور مردانی چون شهید ییلاقی که روحیه مبارزه‌طلبی‌، جهاد و استقامت در سراسر زندگی‌اش همگان را متحیر می‌سازد موفق است.

مومنی به ویژگی‌های فردی و رفتاری سردار ییلاقی در دوران جنگ و قبل انقلاب اشاره کرد و گفت: رشادت، شجاعت و مردم‌داری این شهید زبانزد عام و خاص در آن زمان بود و دشمنان اسلام باید بدانند که اگر تمام  دنیای استکبار برای نابودی جهان اسلام جبهه تشکیل دهند انقلاب اسلامی به برکت خون این شهدا پیروز می‌شود.

وی بیان کرد: شهید ییلاقی در کمترین زمان ممکن و بدون فراگیری دانش‌های نظامی در مراکز آکادمیک و دانشگاهی تنها با روحیه قوی و ایمان به خداوند متعال مسائل و مشکلات را پشت سر می‌گذاشت و با همین پشتکار به سمت فرماندهی لشکر 25 کربلا دست یافت.

جانشین فرمانده ناجا گفت: سردار ییلاقی باوجود شرایط جانبازی خم به ابرو نیاورد و شرایط جسمانی هرگز موجب تضعیف ایمان و اراده در وی نشد.

این مسؤول افزود: سردار ییلاقی ایمان و شجاعت را در حد اعلا داشت و همیشه خود را در معرض خطر قرار می‌داد تا به زیردستان آسیبی نرسد.

مومنی بیان کرد: شجاعت، ایمان، بردباری و استقامت، وفاداری به ولایت، حضور در مراسمات و نماز جمعه و جماعت و دفاع از انقلاب و اسلام از بارزترین ویژگی‌های این شهید بزرگوار است که باوجود این شرایط جسمی ارادتش به نظام و اسلام کم نشد.

وی در پایان گفت: دشمنان اسلام جرات تجاوز به مرزهای ایران اسلامی را ندارد چراکه بر این باورند که ایران رهبری مدبر و سربازان و فرزندانی دارد که تا آخرین نفس با پیروی از فرامین رهبرشان انجام وظیفه می‌کنند.

86049/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلام - ییلاقی - سردار - امروز - ایمان - انقلاب - آمریکا - صهیونیست - رهبری - شهادت - جانشین - مومنی - فریادهای - فرمانده - دشمنان - شرایط - اسلامی - شجاعت - فرماندهی - مسؤول - روحیه - ویژگی‌های - استقامت - باوجود - مقاومت - ندارد - مرزهای - تجاوز - بهشهر - اشاره - اینکه - امتداد - ایجاد - افزود -

نظر شما در مورد : فریادهای امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی ناشی از شکست است/دشمن جرات تجاوز به مرزهای ایران اسلامی را ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها