مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40228 -تاریخ انتشار : شنبه 18 آذر 1396 -ساعت : 21:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اقدام خیرخواهانه معلم آملی برای ساخت مدرسه به نیت فرزند مرحومش

اقدام خیرخواهانه معلم آملی برای ساخت مدرسه به نیت فرزند مرحومش

مازندشورا: ساری- ایرنا- معلم آملی که به تدریس در یکی از هنرستان های این شهرستان اشتغال دارد، در اقدامی خیرخواهانه و به نیت فرزند مرحومش، ساخت مدرسه 6 کلاسه را دراین شهرستان تقبل کرد.

مازندشورا: به گزارش خبرنگارایرنا، ابراهیم سعدی روز شنبه با حضور در اداره آموزش وپرورش امل، تفاهم نامه ساخت مدرسه 6 کلاسه راهنمایی دخترانه در این شهرستان را به مبلغ 3میلیارد ریال امضاء وتعهد کرد.
این خیر مدرسه ساز در این رابطه گفت: این مدرسه به نیت ' مختار سعدی ' فرزندم که سال گذشته درسانحه رانندگی جان خود را از دست داد ساخته خواهد شد.
ابراهیم سعدی افزود: یکی از آرزوهای من بهبود و توسعه کیفی وضعیت فضاهای آموزشی شهرستان آمل است و باید همه در حد که توانایی مالی دارند، در راستای تعلیم وتربیت جامعه گام بردارند.
مدیرآموزش وپرورش شهرستان آمل هم با بیان اینکه در سالهای اخیر خیران مدرسه ساز دراین شهرستان کمک بسیار زیادی به این اداره در امر نوسازی، بهسازی وساخت مدرسه داشتند، افزود: اقدام خیرخواهانه آقای سعدی به نیت فرزند دانشجو ومرحومشان ستودنی و قطعا روح آن مرحوم نیز به واسطه این کار خیر شاد خواهد شد.
عباس مرزبند افزود: 5 مدرسه با حدود 30کلاس درس با کمک خیران در شهرستان آمل درحال ساخت است که درمجموع حدود 30 تا 70درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی ابرازامیدواری کرد، یک واحد آموزشی ومشارکتی خیرساز واداره آموزش وپرورش آمل تا آغاز سال تحصیلی آینده تجهیز و افتتاح شود .
شهرستان آمل حدود 405 هزار نفر جمعیت دارد و بیش از 61 هزار دانش آموز در450 مدرسه درمقاطع مختلف تحصیلی در این شهرستان مشغول به تحصیل هستند.
خبرنگار: مهدی غلامی**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
ک/7327/1899

فرهنگي

اموزش

خير املي

ساخت مدرسه


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدرسه - شهرستان - وپرورش - افزود - خیران - تحصیلی - آموزشی - آموزش - خیرخواهانه - فرزند - ابراهیم - اداره - اقدام -

نظر شما در مورد : اقدام خیرخواهانه معلم آملی برای ساخت مدرسه به نیت فرزند مرحومش

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها