مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40235 -تاریخ انتشار : شنبه 18 آذر 1396 -ساعت : 23:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استقبال ورزش دوستان نکایی از 2ورزشکار قهرمان جهانی

استقبال ورزش دوستان نکایی از 2ورزشکار قهرمان جهانی

مازندشورا: ساری- ایرنا- مردم ورزش دوست نکا، شامگاه شنبه از ' احمد نریمانی' که در مسابقات جهانی پاراتکواندو پرتغال مدال طلا و همچنین ' سمانه اتحاد' که مدال نقره مسابقات رزمی جهانی بلاروس را کسب کرده استقبال کردند.

مازندشورا: به گزارش ایرنا، آیین استقبال از این 2ورزشکار ملی پوش نکایی، شامگاه شنبه، روبروی فرماندار نکا با حضور معاون فرماندار نکا، رئیس اداره ورزش وجوانان و ورزشکاران این شهر برگزار شد.
هفتمین دوره بازی‌های جهانی آیواز 2017 از 9 تا 15 آذرماه در 'ویلا رئال دسانتو آنتونیو' پرتغال برگزار شد که این رقابت‌ها در بخش پاراتکواندو از 12 آذرماه به مدت 3 روز پیگیری شد.
' احمد نریمانی' ورزشکار نکایی ملی پوش دسته 75+ ، مدال طلای این دوره بازی های جهانی پاراتکواندو آیواز ( پرتغال) را از ان خود کرد.
تیم ایران با هدایت پیام خانلرخانی، سرمربی تیم ملی و مهدی احمدی مربی تیم ملی در این رقابت ها شرکت کرد و مسعود لشگری، رئیس انجمن پاراتکواندو نیز سرپرستی تیم را برعهده داشت.
تیم ایران در هفتمین دوره رقابت های جهانی آیواز به میزبانی پرتغال موفق به کسب 4 نشان طلا و یک برنز شد.
سمانه اتحاد هم از ورزشکاران رزمی کار نکایی است و این بانوی ورزشکار هم نایب قهرمانی و مدال نقره مسابقات جهانی ورزش‌های رزمی سبک ارنیس با شرکت 69 کشور به میزبانی بلاروس را از آن خود کرد و مورد استقبال شهروندان نکایی قرار گرفت.
خبرنگار: مریم نظری**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
/ 7332/1899

ورزش

مدال آوران

نكا

اتحاد ونريماني


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جهانی - نکایی - پرتغال - آیواز - پاراتکواندو - استقبال - میزبانی - اتحاد - رقابت - ورزشکار - هفتمین - 2ورزشکار - فرماندار - ورزشکاران - برگزار - آذرماه -

نظر شما در مورد : استقبال ورزش دوستان نکایی از 2ورزشکار قهرمان جهانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها