مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40251 -تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1396 -ساعت : 00:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خیز بلند نساجی برای کسب جایگاهی بهتر در پایان نیم‌فصل

خیز بلند نساجی برای کسب جایگاهی بهتر در پایان نیم‌فصل

مازندشورا: پرونده نیم‌فصل نخست برای نساجی با مسابقه مقابل راه‌آهن بسته می‌شود و نیم فصلی که به رغم فراز و نشیب‌هایش، تیم محبوب را در جمع مدعیان دید به پایان می‌رسد و باید برای ادامه راه برنامه‌ریزی کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، تیم فوتبال نساجی مازندران فردا(یکشنبه) از سری مسابقات لیگ یک آخرین بازی نیم فصل خود را در ورزشگاه شهید وطنی به نمایش می‌گذارد.

باز هم قائم‌شهر میعادگاه نساجی‌چی‌ها خواهد بود و فرصتی بزرگ برای خیزی بلند تا بالای جدول و لیگ برتری شدن.

شاگردان مهدی پاشازاده از ساعت 14 فردا پذیرای راه‌آهنی خواهند بود که حال و روز خوشی ندارد ولی تجربه به بچه‌های نساجی آموخته که در لیگ دسته یک هیچ حریفی را نباید ساده شمرد، حتی اگر آن حریف در جدول رده‌بندی ته جدول لیگ باشد.

پرونده نیم فصل نخست برای نساجی با این مسابقه بسته می‌شود و نیم فصلی که به رغم فراز و نشیب‌هایش، تیم محبوب را در جمع مدعیان دید به پایان می‌رسد و باید برای ادامه راه برنامه‌ریزی کرد.

شاگردان پاشا، فردا با تمام توان خود به استقبال راه‌آهن خواهد رفت تا انتظار هواداران با وفا و دلسوز خود را با ارائه فوتبالی تماشایی برآورده کنند.

هوادار نساجی در این نیم فصل به معنای واقعی به همگان درس وفاداری داد و هیچ‌ وقت حتی در روزهایی که تیمش اسیر بدشانسی شد، پشت بازیکنان و کادر فنی را خالی نکرد و حالا نوبت بازیکنان است تا به این عشق عمیق پاسخ دهند.

با توجه به دیگر بازی‌های فردا، بازی با راه‌آهن فرصت خوبی است تا نساجی جبران مافات کند و به جایگاه قبلی خود برگردد.

تیم محبوب قائم‌شهر می‌داند که دیگر فرصتی برای از دست دادن امتیازات نمانده و اگر می‌خواهیم به استقبال نیم فصل دوم برویم و کوبنده برای رسیدن به لیگ برتر گام برداریم، باید این مهم از همین مسابقه فردا آغاز شود.

86045/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نساجی - قائم‌شهر - استقبال - بازیکنان - راه‌آهن - محبوب - شاگردان - پایان - فرصتی - مسابقه -

نظر شما در مورد : خیز بلند نساجی برای کسب جایگاهی بهتر در پایان نیم‌فصل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها