همایش خاک مدعوین را به خواب بُرد/ پذیرایی با طعم آلودگی زیست محیطی

تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1396 - ساعت : 00:47

کد مطلب: 40252 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حاشیه‌های برگزاری همایش خاک در ساری

همایش خاک مدعوین را به خواب بُرد/ پذیرایی با طعم آلودگی زیست محیطی

مازندشورا: همایش خاک، بستر تولید و زندگی در حالی در سازمان جهاد کشاورزی مازندران برگزار شد که با برنامه‌ریزی‌های نامناسب و سخنرانان زیاد مدعوین خواب را بر گوش دادن به سخنرانی‌ها ترجیح دادند و در مقابل با توزیع بسته‌های پذیرایی در نالیون‌های فریزر که قابلیت بازیافت در طبیعت را ندارد موجب اعتراض جمعی از تشکل‌های مردم نهاد شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، همایش خاک، بستر تولید و زندگی در حالی امروز در سازمان جهاد کشاورزی مازندران برگزار شد که حاشیه‌هایی هم به همراه داشت.

این همایش که با حضور پرشور مسؤولان، محققان، کارشناسان و تشکل‌های مردم نهاد برگزار شد اما بحدی سخنران داشت که برخی از مدعوین خوابیدن را ترجیح بر گوش دادن سخنرانی دادند.

دست‌اندرکاران برگزاری نتوانستند به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا با سخنرانی‌های بیش از حدی که سخنرانان با ارایه پاورپوینت داشتند که بیشتر شبیه تدریس استاد در کلاس درس بوده است تنوع به‌وجود بیاورند تا حاضران خوابیدن را ترجیح بر گوش دادن به سخنان آنان ندهند.

اعتراض تشکل‌های مردم نهاد بعد از پذیرایی و در پایان سخنرانی مدیرکل محیط زیست این بود که بسته‌های پذیرایی که در نایلون قرار داشت و در اختیار مدعوین قرار گرفت را به نشانه اعتراض در حضور جمعیت بلند کرده و بیان کردند در همایشی هستیم و گوش به سخنرانی‌هایی می‌دهیم که خود از کیسه فریزر که قابلیت بازیافت ندارد برای بسته‌بندی پذیرایی استفاده کردند.

انتهای پیام/3141/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #همایش #پذیرایی #مدعوین #سخنرانی #اعتراض #ترجیح #برگزار #برگزاری #تشکل‌های #خوابیدن

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : همایش خاک مدعوین را به خواب بُرد/ پذیرایی با طعم آلودگی زیست محیطی

*

*


X https://sport45.site/