مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4026 -تاریخ انتشار : شنبه 12 تیر 1395 -ساعت : 07:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان رباط کریم:

ماده ۳۵ قانون نظام مهندسی به درستی در فرآیند ساخت و سازهای رباط کریم اجرا نمی‌شود

مازندشورا: سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان رباط کریم گفت: ماده ۳۵ قانون نظام مهندسی به درستی در فرآیند ساخت و سازهای شهرستان رباط کریم اجرا نمی‌شود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، علیرضا خالق دوست سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان رباط کریم ضمن اشاره به قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان گفت: با توجه به اهمیتی که اجرای ماده ۳۵ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان دارد، متاسفانه آن‌گونه که باید این ماده قانونی در فرایند ساخت و سازهای شهرستان رباط کریم به نحوه مطلوبی اجرا نشده است.

وی افزود: رعایت استانداردها و مقررات در ساخت و ساز و نظارت صحیح بر نحوه ساخت و كیفیت ساخت ساختمان می‌بایست مورد توجه قرار گیرد، لذا این اداره با اعمال بازدیدهای متناوب، مستمر و منظم و همچنین ارائه گزارش و آسیب شناسی موضوع در جهت پیگیری و مقابله با تخلفات احتمالی و همچنین جلوگیری از نقص مقررات ساخت و ساز نیز همت نگارده است که امید است شاهد آثار سودمند آن باشیم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساخت و ساز - شهرسازی - اداره - ساختمان - مهندسی - شهرستان - قانون - سازهای - همچنین - مقررات - سرپرست - گزارش -

مطالب مرتبط با : ماده ۳۵ قانون نظام مهندسی به درستی در فرآیند ساخت و سازهای رباط کریم اجرا نمی‌شود
نظر شما در مورد : ماده ۳۵ قانون نظام مهندسی به درستی در فرآیند ساخت و سازهای رباط کریم اجرا نمی‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها