مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40272 -تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1396 -ساعت : 10:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انجام حدود 200 ساعت پرواز  به منظور امدادرسانی به زلزله‌زدگان کشور توسط هوانیروز

جانشین هوانیروز خبر داد

انجام حدود 200 ساعت پرواز به منظور امدادرسانی به زلزله‌زدگان کشور توسط هوانیروز

مازندشورا: جانشین هوانیروز با بیان اینکه در صبح زلزله بچه‌های پایگاه هوانیروز کرمانشاه خود را به منطقه رسانده و مشغول کمک‌رسانی شدند، گفت: حدود 200 ساعت پرواز در 600 سورتی انجام شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سیمرغ، امیر سرتیپ دوم خلبان جمشید اسماعیلی اسلامی در یادواره امیران، سرداران و 150 شهید شهرستان سیمرغ با محوریت سالروز شهادت امیر سرلشکر خلبان شهید احمد کشوری ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: امروز جمع شدیم تا از سجایای ارزشمند شهدا سخن بگوییم هر چند کار بسیار سخت و دشواری است.

وی افزود: تجلیل از شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مایع بقای ایران اسلامی است.

جانشین هوانیروز کشور بابیان اینکه به برکت شهداست که امروز ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بر قلل رفیع افتخار ایستاده است، تصریح کرد: تکریم از شهدا یک وظیفه و ضرورت غیرقابل‌انکار است.

وی ادامه داد: اگر به سن شهدا نگاه کنیم می‌بینیم که همه جوان بودند، اما چه شد که یک جوان از زندگی مادی خود گذشت و به لقاءالله پیوست.

اسماعیلی با اشاره به اینکه شاید شهدا به دنبال این آیه قرآن بودند که می‌فرماید: «إِنَّ اللَّهَ اشْتَرَی مِنَ الْمُؤْمِنِینَ أَنْفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُمْ بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّةَ» حتماً خداوند مشتری جان‌ها و مال‌های آن‌ها بود که به این درجه رسیدند، اظهار کرد: شهدا این آیات و احادیث را دیدند و جانشان را در طبق اخلاص قراردادند.

وی افزود: شهدا ویژگی‌های خاصی داشتند، ایثار، جوانمردی، شجاعت، علم و دانش ازجمله این ویژگی‌ها است که همه این ویژگی‌ها در برخی شهدا مثل شهید کشوری جمع بود.

جانشین هوانیروز با بیان اینکه اگر جوانان سه ویژگی ولایتمداری، بصیرت و شهامت و شجاعت را مدنظر خود قرار بدهند با توجه به تهاجم فرهنگی و فضای مجازی که هست رستگار خواهیم شد، تصریح کرد: امروز هم هوانیروز از سابق آماده‌تر است.

وی ادامه داد: یکی از عزیزان گفته بود هوانیروز متعلق به ارتش جمهوری اسلامی نیست بلکه هوانیروز متعلق به‌نظام جمهوری اسلامی و حتی بالاتر، هوانیروز متعلق به جهان اسلام است و هر کجا که رهبرمان دستور دهد هوانیروز آمادگی دارد خود را برساند و عملیات انجام دهد.

اسماعیلی با اشاره به زلزله اخیر کرمانشاه و تسلیت به هموطنان عزیز، اظهار کرد: زلزله آمد و احمد کشوری آسمانی هم‌دلش لرزید.

وی افزود: اگرچه  احمد کشوری در دشت ذهاب آسمانی شد لیکن دشت ذهاب مملو از احمد کشوری‌هایی شد که به کمک هم‌میهنان عزیز خود شتافتند.

جانشین هوانیروز با بیان اینکه در صبح زلزله بچه‌های پایگاه هوانیروز کرمانشاه خود را به منطقه رسانده و مشغول کمک‌رسانی شدند، تصریح کرد: حدود 200 ساعت پرواز در 600 سورتی انجام شده است.

86036/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : هوانیروز - اسلامی - اینکه - کشوری - جانشین - امروز - تصریح - زلزله - متعلق - اظهار - افزود - اسماعیلی - جمهوری - شهرستان - پرواز - کرمانشاه - آسمانی - ویژگی‌ها - اشاره - خلبان - ایثار - سیمرغ - ادامه - شهادت - شجاعت -

نظر شما در مورد : انجام حدود 200 ساعت پرواز به منظور امدادرسانی به زلزله‌زدگان کشور توسط هوانیروز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها