مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40272 -تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1396 -ساعت : 10:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انجام حدود 200 ساعت پرواز  به منظور امدادرسانی به زلزله‌زدگان کشور توسط هوانیروز

جانشین هوانیروز خبر داد

انجام حدود 200 ساعت پرواز به منظور امدادرسانی به زلزله‌زدگان کشور توسط هوانیروز

مازندشورا: جانشین هوانیروز با بیان اینکه در صبح زلزله بچه‌های پایگاه هوانیروز کرمانشاه خود را به منطقه رسانده و مشغول کمک‌رسانی شدند، گفت: حدود 200 ساعت پرواز در 600 سورتی انجام شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سیمرغ، امیر سرتیپ دوم خلبان جمشید اسماعیلی اسلامی در یادواره امیران، سرداران و 150 شهید شهرستان سیمرغ با محوریت سالروز شهادت امیر سرلشکر خلبان شهید احمد کشوری ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: امروز جمع شدیم تا از سجایای ارزشمند شهدا سخن بگوییم هر چند کار بسیار سخت و دشواری است.

وی افزود: تجلیل از شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مایع بقای ایران اسلامی است.

جانشین هوانیروز کشور بابیان اینکه به برکت شهداست که امروز ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بر قلل رفیع افتخار ایستاده است، تصریح کرد: تکریم از شهدا یک وظیفه و ضرورت غیرقابل‌انکار است.

وی ادامه داد: اگر به سن شهدا نگاه کنیم می‌بینیم که همه جوان بودند، اما چه شد که یک جوان از زندگی مادی خود گذشت و به لقاءالله پیوست.

اسماعیلی با اشاره به اینکه شاید شهدا به دنبال این آیه قرآن بودند که می‌فرماید: «إِنَّ اللَّهَ اشْتَرَی مِنَ الْمُؤْمِنِینَ أَنْفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُمْ بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّةَ» حتماً خداوند مشتری جان‌ها و مال‌های آن‌ها بود که به این درجه رسیدند، اظهار کرد: شهدا این آیات و احادیث را دیدند و جانشان را در طبق اخلاص قراردادند.

وی افزود: شهدا ویژگی‌های خاصی داشتند، ایثار، جوانمردی، شجاعت، علم و دانش ازجمله این ویژگی‌ها است که همه این ویژگی‌ها در برخی شهدا مثل شهید کشوری جمع بود.

جانشین هوانیروز با بیان اینکه اگر جوانان سه ویژگی ولایتمداری، بصیرت و شهامت و شجاعت را مدنظر خود قرار بدهند با توجه به تهاجم فرهنگی و فضای مجازی که هست رستگار خواهیم شد، تصریح کرد: امروز هم هوانیروز از سابق آماده‌تر است.

وی ادامه داد: یکی از عزیزان گفته بود هوانیروز متعلق به ارتش جمهوری اسلامی نیست بلکه هوانیروز متعلق به‌نظام جمهوری اسلامی و حتی بالاتر، هوانیروز متعلق به جهان اسلام است و هر کجا که رهبرمان دستور دهد هوانیروز آمادگی دارد خود را برساند و عملیات انجام دهد.

اسماعیلی با اشاره به زلزله اخیر کرمانشاه و تسلیت به هموطنان عزیز، اظهار کرد: زلزله آمد و احمد کشوری آسمانی هم‌دلش لرزید.

وی افزود: اگرچه  احمد کشوری در دشت ذهاب آسمانی شد لیکن دشت ذهاب مملو از احمد کشوری‌هایی شد که به کمک هم‌میهنان عزیز خود شتافتند.

جانشین هوانیروز با بیان اینکه در صبح زلزله بچه‌های پایگاه هوانیروز کرمانشاه خود را به منطقه رسانده و مشغول کمک‌رسانی شدند، تصریح کرد: حدود 200 ساعت پرواز در 600 سورتی انجام شده است.

86036/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : هوانیروز - اسلامی - اینکه - کشوری - جانشین - امروز - تصریح - زلزله - متعلق - اظهار - افزود - اسماعیلی - جمهوری - شهرستان - پرواز - کرمانشاه - آسمانی - ویژگی‌ها - اشاره - خلبان - ایثار - سیمرغ - ادامه - شهادت - شجاعت -

نظر شما در مورد : انجام حدود 200 ساعت پرواز به منظور امدادرسانی به زلزله‌زدگان کشور توسط هوانیروز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*