تاریخ انتشار : شنبه 18 آذر 1396 - ساعت : 13:56

کد مطلب: 40283 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

نابودی رژیم اسرائیل با وحدت دنیای اسلام محقق می شود

مازندشورا: محمودآباد - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: وحدت دنیای اسلام زمینه نابودی رژیم جعلی اسرائیل را فراهم خواهد کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ناصرشکریان امیری ظهر شنبه در هفتمین گردهمایی مدیران ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی مازندران در اردوگاه قرآنی شهدای چاکسر محمودآباد ضمن عرض تبریک بمناسبت این ایام و با اشاره از حدیثی از امام جعفر صادق( ع )اظهار داشت : باید طوری زندگی کنیم تا عمل و حرف ما مطابق با سیره ، منش و  روش اهل بیت (ع )باشد و در هر حالتی از کار و فعالیت و یا هر کار نیکی ، رضایت خدا و اهل بیت (ع) را در نظر بگیریم.

وی در ادامه ضمن اشاره به نابودی شجره ملعونه داعش توسط نیروهای مقاومت و رزمندگان به فرماندهی سردار سرافراز اسلام قاسم سلیمانی افزود : پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت در منطقه بسیار چشم گیر و چشم نواز است و این حاصل مجاهدت‌ها و جانفشانی های شهدای مدافع حرم چون شهید کابلی ، بلباسی و رجایی فر ، سیدرضا طاهر و شهید حججی‌هاست و باید قدردان این حرکت ارزشمند شهداء باشیم.

حجت الاسلام ناصر شکریان امیری شهداء را مایه افتخار، عزت و سرافرازی ایران اسلامی دانست و تصریح کرد : شهید حججی و امثال این شهید کار نیک خود را پنهان کردند ولی خداوند چنان عزتی داد که شهرتش و فداکاری‌اش عالم گیر شد و به تعبیر رهبر معظم انقلاب خداوند شهید حججی را در چشم همه عزیز کرد و او را حجت خود در مقابل چشم همگان قرار داد و این پاداش این همه فداکاری و ایثارگری در راه خداست.

استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به حدیثی از امام حسن عسکری(ع) بیان داشت : با توجه به وظیفه ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت در این دستگاه دینی و فرهنگی ، مسئولیت خطیری در حوزه فرهنگ به ویژه فرهنگ دینی بر دوش ماست که باید طوری عمل کنیم تا هم رضایت خداوند و هم زمینه خشنودی اهل بیت (ع) و امام زمان (عج) را فراهم کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به فرا رسیدن نهم دی ماه و خلق آن حماسه باشکوه ملت بصیر ایران اسلامی تاکید کرد: حماسه نهم دی ماه و زنده نگه داشتن این حرکت عظیم مردمی در دفاع از نظام و انقلاب و رهبری وظیفه همگان است که باید برای این حماسه بزرگ برنامه ریزی دقیق در سطح مختلف جامعه از جمله ادرات صورت گیرد زیرا عده‌ای هم هستند که  نمی‌خواهند این مسئله برجسته شود.

حجت الاسلام ناصر شکریان در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات اخیر رییس جمهور سبک مغز ایالات متحده (ترامپ) در تغییر سفارت این کشور از تل آویو به بیت المقدس خاطر نشان کرد : این اقدامات سخیف از سوی ایالات متحده نشان از ضعف آنها در برابر قدرت و نفوذ جبهه مقاومت و ایران اسلامی در منطقه دارد که پس از شکست پی در پی آنها در منطقه مانند سقوط جبهه تکفیری وهابی داعش در منطقه ،  استقلال کردستان ، استعفای حریری ، توطئه عبدالله صالح در یمن دست به این اقدام گستاخانه زدند که به حول قوه الهی در این توطئه هم شکست خواهند خورد.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان در ادامه این اقدام ایالات متحده را محکوم کرد و بیان داشت : ایالات متحده درصدد حفظ اسرائیل در منطقه است ولی با این اقدامات گستاخانه زمینه نابودی اسرائیل را پیش از موعد مقرر فراهم خواهند کرد زیرا با این اقدام وحدت دنیای اسلام قطعاً بیشتر خواهد شد و زمینه نابودی رژیم جعلی اسرائیل هم فراهم شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با تقدیر از استاندار مازندران در بازدید از هیئات مذهبی شهرهای استان در مراسم 28صفر افزود : باید در برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم فاطمیه برنامه ریزی کنیم و از شب‌ها وروزهای این ایام هم بیشترین بهره را ببریم.

حجت الاسلام ناصرشکریان ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت عالم وارسته  آیت الله سجادی تصریح کرد : زهد و تقوای این عالم بزرگ و ساده زیستی ایشان مهم‌ترین خصوصیات این عالم بزرگ بود که باید به عنوان الگویی در جامعه معرفی شود.

استاد حوزه و محقق و پژوهشگر علوم دینی استان در پایان به عظمت پیاده روی اربعین حسینی اشاره کرد و اظهار داشت : اربعین نماد استکبارستیزی دنیای اسلام است و باید این حرکت عظیم تمرینی برای مبارزه با مستکبران عالم و ایادی آنان شود.

در ادامه این جلسه سعید قربانی رییس اداره امور قرآنی به کمیته قرآنی ستاد دهه فجر استان اشاره کرد و تاکید کرد : برنامه مختلفی در ایام دهه فجر از جمله برگزاری دوره‌های مهارت‌های زندگی قرآنی در شهرهای استان انجام خواهد شد که در سال‌های اخیر با استقبال خوبی از سوی فعالان فرهنگی و قرانی در استان  مواجهه شده‌ایم.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #اسلامی #استان #اشاره #منطقه #مازندران #قرآنی #تبلیغات #ایالات #متحده #نابودی #اسرائیل #اسلام #الاسلام #مقاومت #مدیرکل #ادامه #اقدام #اقدامات #فراهم #دنیای #زمینه #فرهنگ #حماسه #خداوند #برنامه #تاکید #جامعه #خواهند #برگزاری #اربعین #مراسم #شهرهای #گستاخانه #توطئه #تصریح #اظهار #زندگی #حدیثی #شهدای #ناصرشکریان #امیری #رضایت #افزود #استاد #وظیفه #همگان #انقلاب #شهداء #شکریان #فرهنگی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نابودی رژیم اسرائیل با وحدت دنیای اسلام محقق می شود

*

*


X https://sport45.site/