مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 403 -تاریخ انتشار : یکشنبه 14 دی 1393 -ساعت : 22:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران خبر داد؛

سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران صندوق سرمایه‌گذاری تاسیس می کند

مازند شورا: وی با اعلام اینکه با مشارکت شهرداری‌ها و سازمان همیاری شهرداری‌ها آماده اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری هستیم، تصریح کرد: تاسیس صندوق سرمایه‌گذاری زمین و مسکن را در سال آینده برنامه داریم.

مازند شورا: مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران شامگاه یکشنبه در همايش شهرداران مازندران به ميزبانی شهرداری بهشهر گفت: قصد داریم برنامه آموزش فعالیت‌های کیفی شهرداری‌های استان را در حوزه‌های کمیسیون ماده 100 و قوانین شهری را برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: سازمان همیاری شهرداری‌های استان به صورت سازمانی پویا و فعال تبدیل می‌شود و به صورت مشارکتی فعالیت‌های سرمایه‌گذاری را انجام می‌دهد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران با اشاره به اینکه کارخانه آسفالت سازمان راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: تا سال آینده موسسه بازیافت استان در حوزه بازیافت مواد زائد و جامد، گام‌های اساسی برمی دارد.

صالح زاده با بیان اینکه سند پروژه جزیره کیش را دریافت کردیم، افزود: به دنبال تامین اعتبار برای ساخت این فضا برای شهرداری‌های استان در جنوب کشور هستیم.

وی با اعلام اینکه با مشارکت شهرداری‌ها و سازمان همیاری شهرداری‌ها آماده اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری هستیم، تصریح کرد: تاسیس صندوق سرمایه‌گذاری زمین و مسکن را در سال آینده برنامه داریم.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سازمان همیاری شهردار - صندوق سرمایه‌گذاری - همایش شهرداری ها - -

نظر شما در مورد : سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران صندوق سرمایه‌گذاری تاسیس می کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها