مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4031 -تاریخ انتشار : شنبه 12 تیر 1395 -ساعت : 11:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر کل معماری و ساختمان شهرداری تهران خبر داد

انعقاد قرارداد مطالعات طراحی شهر محور خیابان دماوند

مازندشورا: مدیر کل معماری و ساختمان شهرداری تهران از انعقاد قرارداد مطالعات طراحی شهر محور خیابان دماوند خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|دکتر سهیلا صادق زاده با اشاره به برخی بی نظمی ها که در سطح منظر این محور مهم شهری وجود داشت، اظهار کرد : در سال های گذشته مناطق 8 و 13 مشاوری را انتخاب کرده تا بر اساس بافت و شرایط خیابان ، بلوک به بلوک اقدام به طراحی خیابان می کرد اما با توقف این پروژه معاونت معماری و شهرسازی وارد عمل شد و طراحی شهری نما و منظر محور دماوند بار دیگر در دستور کار قرار گرفت.
مدیر کل معماری و ساختمان شهرداری تهران با اشاره به اینکه طی دو سال گذشته در خصوص وضعیت نما در خیابان دماوند آسیب شناسی صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: پیش از این ضوابط و الگوی نما برای جداره هایی که در حال تغییر عمده بودند ، یا نیاز به عقب نشینی داشته و در برخی موارد برای اجرای پروژه ای تغییر می کردند ، مشخص شده بود اما در راستای کمیته نما، معاونت معماری و شهرسازی گامی جدید در این حوزه برداشته است.
صادق زاده خاطر نشان کرد: پروژه جدید طراحی شهری محور دماوند به همه عوامل طراحی در خیابان از نظر کالبدی ، اجتماعی و اقتصادی به طور کامل مورد توجه قرار می دهد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : طراحی - خیابان - معماری - دماوند - پروژه - معاونت - تغییر - شهرسازی - گذشته - شهرداری - ساختمان - اشاره - تهران -

نظر شما در مورد : انعقاد قرارداد مطالعات طراحی شهر محور خیابان دماوند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها