سوادکوه میزبان مسابقات انتخابی کیک‌بوگسینگ بانوان کشور می‌شود

تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1396 - ساعت : 19:00

کد مطلب: 40332 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس هیأت هنر‌های رزمی سوادکوه:

سوادکوه میزبان مسابقات انتخابی کیک‌بوگسینگ بانوان کشور می‌شود

مازندشورا: رئیس هیأت کونگ‌فو و هنر‌های رزمی شهرستان سوادکوه از میزبانی مسابقات انتخابی کیک‌بوگسینگ بانوان کشور در این شهرستان خبر‌داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، هادی قنبری شنبه‌شب در جلسه هیأت کونگ‌فو و هنر‌های رزمی این شهرستان با اشاره به فعالیت‌های این هیأت‌ورزشی در شهرستان، گفت: پنج بازیکن شامل یک نو‌نهال، دو نو‌جوان و دو جوان در مسابقات قهرمانی کشوری کیک‌بوگسینگ که 15 و 16 آذر‌ماه در شهرستان تالش استان گیلان برگزار شد، حضور یافتند که محمد‌رضا درخشان‌کرمانی در وزن منفی 55 کیلو‌گرم به نائب‌قهرمانی کشور دست‌یافت.

وی با بیان اینکه 90 ورزشکار سازمان‌یافته رشته‌های ورزشی کونگ‌فو و هنر‌های رزمی شهرستان سوادکوه فعالیت می‌کنند، افزود: چهار مربی در 6 سالن ورزشی مشغول فعالیت هستند که سه کلاس ویژه ورزشکاران مرد و سه کلاس ویژه بانوان با دو مربی مرد و دو مربی زن به صورت رسمی فعالیت می‌کنند.

رئیس هیأت کونگ‌فو و هنر‌های رزمی شهرستان سوادکوه از برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی در شهرستان سوادکوه خبر‌ داد و خاطر‌نشان کرد: هیأت کونگ‌فو و هنر‌های رزمی دارای رشته‌های مختلفی است که در طول سال 1396 تعداد 17 اعزام در رشته‌های گوناگون آن به استان اعزام شدند.

قنبری به برنامه‌های آینده هیأت کونگ‌فو و هنر‌های رزمی سوادکوه اشاره کرد و گفت: میزبانی مسابقات انتخابی کیک‌بوگسینگ بانوان کشور و میزبانی مسابقات کونگ‌فو آقایان انتخابی استان مازندران در دهه فجر به میزبانی شهرستان سوادکوه و مسابقات کراپلینگ شهرستانی در دهه فجر برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، هادی قنبری مسؤول کمیته هنر‌های فردی سبک «راتی‌نس کیک‌بوگسینگ» کشور را هم بر‌عهده‌دارد.

انتهای پیام/86015/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #شهرستان #سوادکوه #هنر‌های #کونگ‌فو و #مسابقات #رشته‌های #ورزشی #فعالیت #میزبانی #کیک‌بوگسینگ #استان #بانوان #قنبری #انتخابی #برگزار #اعزام #برنامه‌های #گزارش #اشاره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سوادکوه میزبان مسابقات انتخابی کیک‌بوگسینگ بانوان کشور می‌شود

*

*


X https://sport45.site/