مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40375 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 -ساعت : 08:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فعالیت 116 کانون فرهنگی هنری مساجد در آمل

رئیس ارشاد آمل عنوان کرد؛

فعالیت 116 کانون فرهنگی هنری مساجد در آمل

مازندشورا: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل گفت: 116 کانون فرهنگی هنری مساجد در این شهرستان با رویکرد دینی، فرهنگی، هنری و مذهبی فعالیت گسترده دارند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، امیر امیرنیا امشب در آئین امضای تفاهم‌نامه همکاری فرهنگی و هنری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش این شهرستان، اظهار کرد: فرهنگ و هنر در این شهرستان دارای شاخ و برگ‌های فراوان است که در بخش‌های مختلف فعالیت دارند.

وی با اشاره به تشکیل شورای توسعه فرهنگ و هنر شهرستان آمل، افزود: نخستین جلسه این شورا با حضور هنرمندان بخش‌های مختلف برگزار شد که در آن صحبت‌های صمیمانه‌ای برای ارتقای فرهنگ و هنر در میان گذاشته شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با اعلام امضای تفاهم‌نامه همکاری فرهنگی و هنری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش این شهرستان، تصریح کرد: این تفاهم‌نامه برای برنامه‌ریزی بهتر و انجام منظم امور بین دو دستگاه بزرگ فرهنگ، هنر و آموزش و پرورش است تا در راستای دنبال کردن هدف مشترک گام‌های اساسی برداریم.

این مسؤول با اعلام اینکه رسانه‌ها می‌توانند در این بین کمک‌کار بزرگ باشند، ادامه داد: همیشه رسانه‌ها را همگام و ناظر بر امورمان در نظر می‌گیرم.

امیرنیا با تأکید بر اینکه بیش از 80 کانون تبلیغاتی و 60 چاپخانه در آمل فعالیت دارند، گفت: 116 کانون فرهنگی و هنری مساجد و بیش از 50 مؤسسه فرهنگی در امر ترویج فرهنگ و هنر آمل یاری‌رسان هستند.

وی با اعلام اینکه نهاد آموزش و پرورش دستگاه بزرگی است که بالاترین کارکرد فرهنگی را در کشور د ارد، ادامه داد: علاوه بر آموزش امر پرورش فرزندان این مملکت به دستگاه تعلیم و تربیت سپرده شده است زیرا از عناصر اصلی فرهنگی کشورمان هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با اشاره به اینکه مربیان تخصصی رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری در برنامه‌های آموزش و پرورش نقش‌آفرینی دارند، بیان کرد: دخالت دادن دانش‌آموزان با تشکیل تشکل‌های کوچک و انجمن‌های هنری در مدارس سبب ارتقای فرهنگ و هنر می‌شود تا رابطه فرهنگی در مدارس به وجود آمده و این گام بزرگ تداوم یابد.

این مسؤول با اعلام لزوم ایجاد تفاهم‌نامه‌های همکاری در سطح دانشگاه‌ها، یادآور شد: دیگر اقدامات جزیره‌ای در کشور پاسخگوی نیازها نیست زیرا همه علوم امروزه با هم در ارتباط بوده و وابسته و پیوسته هستند.

امیرنیا با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه همکاری فرهنگی و هنری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش این شهرستان در 10 بند تنظیم شده و به مطالعه و امضای طرفین درآمده است، گفت: باورمندی و باورپذیری دانش‌آموزان، شناسایی استعدادهای پایه و آموزش آنها، استفاده از روش‌های نوین آموزشی برای دانش‌آموزان و تربیت نسل‌های هنری و فرهنگی اثرگذار برای کشور از مهم‌ترین اهداف این تفاهم است.

86012/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگ - فرهنگی - آموزش - پرورش - ارشاد - شهرستان - اینکه - اسلامی - تفاهم‌نامه - اعلام - همکاری - دارند - اشاره - دانش‌آموزان - دستگاه - مختلف - فعالیت - امیرنیا - امضای - کانون - ادارات - رسانه‌ها - تربیت - مدارس - ادامه - بخش‌های - مساجد - تشکیل - ارتقای - اداره - مسؤول -

نظر شما در مورد : فعالیت 116 کانون فرهنگی هنری مساجد در آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*