نوک پیکان اشتباهات داوری به سوی تیم نساجی است/  مشکلات ما فنی نیست و روحی و روانی است

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 - ساعت : 10:30

کد مطلب: 40395 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرمربی تیم نساجی مازندران:

نوک پیکان اشتباهات داوری به سوی تیم نساجی است/ مشکلات ما فنی نیست و روحی و روانی است

مازندشورا: سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: تا این جای نیم فصل حرفی نزدم و اعتراضی نکردم چراکه مشکلات ما فنی نیست و روحی و روانی است من جا نمی‌زنم و با افرادی که حاشیه درست می‌کنند کار دارم

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر،مهدی پاشازاده عصر امروز در کنفرانس خبری بعد از بازی در مقابل تیم راه‌آهن تهران با بیان اینکه بارها نشستیم و راجع به داوری حرفی نزدیم، اظهار کرد: درست است که داوران هم انسان هستند و اشتباه می‌کنند ولی چرا همیشه نوک پیکان اشتباهات داوری به سوی تیم نساجی است.

وی افزود: در این چندوقته ما یک حریف داشتیم و الان یک حریف دیگر هم در کنار حریف فوتبالی اضافه شده و این کار ما را سخت کرده است.

سرمربی تیم نساجی مازندران تصریح کرد: برنامه‌های زیادی برای تیم داریم اگر یکسری‌ها اجازه دهند و حاشیه ایجاد نکنند.

پاشازاده با بیان اینکه من برنامه‌هایم را به باشگاه دادم و به روز و ساعت اعلام کردم، اظهار کرد: اسامی چند بازیکن را هم به باشگاه دادیم تا با هر کدام که می‌خواهند قرارداد ببندند.

وی افزود: تا این جای نیم فصل حرفی نزدم و اعتراضی نکردم چرا که مشکلات ما فنی نیست و روحی و روانی است من جا نمی‌زنم و با افرادی که حاشیه درست می‌کنند کار دارم و بچه نیستم که با توهین و ناسزا کنار بکشم.

سرمربی تیم نساجی مازندران تصریح کرد: مشکل ما در نیمه نخست استرس بود و امروز خیلی‌ها دوست داشتند اتفاق دیگری بیفتد و خوشحال بودند ولی خواست خدا چیز دیگری بود.

پاشازاده با بیان اینکه شاید من هم در بازیکن گرفتن اشتباهاتی داشته باشم و این موضوع حتی در سطح فوتبال دنیا هم وجود دارد، اظهار کرد: وقتی تیم نتیجه می‌گیردبرد مال همه است و وقتی می‌بازد باخت تیم فقط مال من است.

وی افزود: به طرفداران واقعی احترام می‌گذارم و دست تک‌تک آنان را می‌بوسم ولی نباید مثل آب و هوا بالا و پایین شویم.

سرمربی تیم نساجی مازندران ادامه داد: باید بنشینم و پرتی‌هایم را پیدا کنم و کار کنیم و تیم در صورتی مؤفق  خواهد شد که در کنار هم باشیم نه اینکه روبروی هم قرار بگیریم و باید قدری وجدان داشته باشیم و فرهنگ خود را عوض کنی.

پاشازاده تصریح کرد: ما محکم‌تر از قبل کارمان را انجام می‌دهیم چراکه من با بدبختی به اینجا رسیدم و به‌راحتی این مؤفقیت‌ و موقعیت را به‌دست نیاودم.

وی با بیان اینکه کم گذاشتن بازیکنان در فوتبال وجود ندارد و  باخت‌های ما بیشتر روی اشتباه فردی بازیکنان خوب ما و استرس بوده است، اظهار کرد: ما باید زحمت بکشیم تا عده‌ای از برد ما لذت ببرند ولی اگر ببازیم فحش و ناسزا بشنویم و این منطقی نیست.

سرمربی تیم نساجی مازندران در پایان گفت: در فوتبال ما همه از تیم نخست راضی و از تیم دوم تا تیمی که در حال سقوط است ناراضی هستند و این تعریف شده نیست و باید فرهنگ سازی شود چراکه معتقدم نباید برای انجام یک کار اشتباه به کسی توهین شود.

86045/ج

 

 


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #سرمربی #اینکه #مازندران #اظهار #پاشازاده #تصریح #فوتبال #اشتباه #افزود #داوری #نباید #پیکان #دیگری #باشیم #فرهنگ #بازیکنان #چراکه #استرس #توهین #اشتباهات #مشکلات #روانی #حاشیه #باشگاه #امروز #بازیکن #ناسزا

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نوک پیکان اشتباهات داوری به سوی تیم نساجی است/ مشکلات ما فنی نیست و روحی و روانی است

*

*


X https://sport45.site/