بازدید معاون سیاسی  امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران از پروژه  فرهنگ سرا و خانه محله آمل

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 - ساعت : 19:49

کد مطلب: 40398 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بازدید معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران از پروژه فرهنگ سرا و خانه محله آمل

مازندشورا: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از پروژه در حال احداث فرهنگ سرا و خانه محله امت آباد آمل بازدید کردند.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران ، دکتر یونسی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری  ضمن بازدید از پروژه مذکور بیان نمود در راستای کاهش مشکلات اجتماعی و فرهنگی محلات آسیب پذیر شهرهای استان مازندران و بر اساس   سیاست های ابلاغی دولت محترم فعالیت های مختلفی در حوزه های گوناگون در محلات هدف شهرهای استان  در راستای کاهش مشکلات اجتماعی –فرهنگی و همچنین توانمند سازی ساکنین اینگونه محلات صورت گرفته است .

وی مشارکت و تعامل دستگاه های ذیربط را برای رسیدن به اهداف پیش رو ضروری دانست و عنوان نمود می توان با هماهنگی و مدیریت یکپارچه و استفاده از توان دستگاه های مختلف استانی و شهرستانی  در راستای کاهش مشکلات محلات مدنظر  گام برداشت.

در ادامه مهندس سعید میرزاپور رئیس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل با بیان اینکه بر اساس مطالعات صورت گرفته در 5 شهر ساری،آمل، بابل، قائمشهر و نکا 19 محله (سکونتگاه های غیر رسمی) شناسایی و مصوب  شده است ، فعالیت در عرصه های ناکارآمد در شهرهای استان را به عنوان اولویت اصلی اداره کل قلمداد و خواستار توجه بیشتر مدیران شهری و استانی به مقوله خطیر و مهم ساماندهی و توانمند سازی محلات هدف شد.

میرزاپور ضمن بیان پیشرفت 90 درصدی پروژه احداث فرهنگ سرا و خانه محله در امت آباد آمل از احداث  پارک معلولین و مرکز بهداشت در این محله خبر داد و  خاطر نشان ساخت خانه محله آمل دارای زیربنای 650 مترمربع با اعتباری قریب به 8 میلیارد ریال از محل منابع شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران در محله امت آباد در حال احداث می باشد.

وي در پایان ابراز اميدواري كرد كه طبق برنامه ريزي های  به عمل آمده و هماهنگي  با متوليان شهرهاي مختلف استان در قالب ستادهای بازآفرینی شهری پایدار و گارگروه های تخصصی مرتبط ، شاهد تغييرات و تحولات خوبي در اينگونه محلات از لحاظ كالبدي ، اجتماعي و فرهنگی  باشيم.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #محلات #اجتماعی #اداره #استان #راستای #مشکلات #پروژه #شهرهای #مازندران #استانی #مختلف #عنوان #میرزاپور #عمران #احداث #بهسازی #دستگاه #توانمند #بازدید #امنیتی #استانداری #معاون #سیاسی #فرهنگ #فعالیت #گرفته

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازدید معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران از پروژه فرهنگ سرا و خانه محله آمل

*

*


X https://sport45.site/