ابرناکی  و بارش‌های پراکنده مهمان امشب آسمان مازندران

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 - ساعت : 13:30

کد مطلب: 40419 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون هواشناسی مازندران خبر داد

ابرناکی و بارش‌های پراکنده مهمان امشب آسمان مازندران

مازندشورا: معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: امشب و فردا با تقویت جریانات شمالی شرایط برای افزایش ابر و بارش‌های پراکنده در استان فراهم شود که مقدار آن زیاد نخواهد بود.

مازندشورا:احمد اسدی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: با توجه به نقشه‌های هواشناسی انتظار داریم بعد از گذشت روزهای صاف در آسمان مازندران امشب و فردا با تقویت جریانات شمالی شرایط برای افزایش ابر و بارش‌های پراکنده در استان فراهم شود که مقدار آن زیاد نخواهد بود.

وی با بیان اینکه آسمان مازندران روز چهارشنبه به‌صورت صاف تا نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود، اضافه کرد: چهارشنبه شب و روز پنج‌شنبه با تقویت جریانات شمالی شاهد افزایش ابر و بارش‌های پراکنده در آسمان مازندران هستیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران تصریح کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روز جمعه آسمان استان به‌صورت صاف تا نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود.

اسدی درباره وضعیت دمای هوای مازندران، افزود: طی این مدت شاهد کاهش تدریجی و نسبی دمای هوای استان هستیم.

وی یادآور شد: بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت گذشته مربوط به بندرامیرآباد و گلوگاه با 16 درجه و کمینه دمای هوا مربوط به بلده با 10 درجه سانتی‌گراد زیر صفر بوده است.

معاون هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: تا پایان هفته آینده سرمای شدید و یخبندان که به باغ‌های مرکبات مازندران آسیب وارد کند نداریم و لازم است در برداشت نارنگی و میوه تامسون تسریع شود.

اسدی در پایان گفت: دریای مازندران به‌صورت نسبتاً مواج پیش‌بینی می‌شود.

86034/ج

 


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #هواشناسی #آسمان #پیش‌بینی #معاون #استان #پراکنده #بارش‌های #به‌صورت #نیمه‌ابری #پایان #مربوط #هستیم #شمالی #نقشه‌های #تقویت #جریانات #افزایش #چهارشنبه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ابرناکی و بارش‌های پراکنده مهمان امشب آسمان مازندران

*

*


X https://sport45.site/