مکان‌های گردشگری در غرب مازندران باید تقویت شود

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 - ساعت : 13:36

کد مطلب: 40421 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار ویژه تنکابن:

مکان‌های گردشگری در غرب مازندران باید تقویت شود

مازندشورا: فرماندار ویژه تنکابن گفت: غرب استان به دلیل زیر‌ساخت‌هایی چون موهبت الهی و وجود مکان‌های گردشگری باید تقویت شود و از شهرستان نور تا رامسر لازم است که به عنوان منطقه ویژه گردشگری با ارائه طرح متناسب با این منطقه دیده شوند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، سیدامیر حسینی‌جو ظهر امروز در آیین نکوداشت هنرمندان بین‌المللی سفالگری و نمدمالی با اشاره به اینکه آثار هنری استاد یحیی شاه‌نظری و استاد محب‌علی محبی معرف کشور ایران هستند، اظهار کرد: برای قدردانی از شناسنامه صنایع‌دستی در حوزه غرب استان جمع شدیم.

وی با بیان اینکه یکی از جاذبه‌های گردشگری مازندران روحیه مهمان‌نداری مردم منطقه است، اظهار کرد: این مراسم‌ها در تشویق صنایع دستی در منطقه بسیار موثر است.

فرماندار ویژه تنکابن با اشاره به اینکه تمام اعضای خانواده روستای سلیم‌آباد به فعالیت سفال‌کاری مشغول هستند، اظهار کرد: امیدواریم با همکاری دستگاه‌ها و سازمان منابع طبیعی این روستا‌ با این عنوان شناخته شود.

این مسؤول با تاکید بر حفظ صنایع دستی و قابلیت‌های شهرستان رامسر و تنکابن  تاکید کرد: تلاش داریم در رشته‌های فنی و حرفه‌ای نیز این رشته در مقطع دبیرستان تدریس شود.

حسینی‌جو با اشاره به اینکه غرب مازندران از قابلیت‌های بسیار بالایی در حوزه گردشگری برخوردار است و تنها تعداد ویلا نشانه گردشگری نیست، خاطر‌نشان کرد: غرب استان به دلیل زیر‌ساخت‌هایی چون موهبت الهی و وجود مکان‌های گردشگری باید تقویت شود و از شهرستان نور تا رامسر لازم است که به عنوان منطقه ویژه گردشگری با ارائه طرح متناسب با این منطقه دیده شوند.

۸۶۰۳۹/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #گردشگری #منطقه #اینکه #رامسر #اظهار #شهرستان #اشاره #مازندران #بسیار #صنایع #عنوان #تنکابن #تاکید #قابلیت‌های #استان #حسینی‌جو #فرماندار #استاد #مکان‌های #تقویت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مکان‌های گردشگری در غرب مازندران باید تقویت شود

*

*