مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40425 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 -ساعت : 14:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عضویت نوزاد دو روزه در کتابخانه عمومی آزادگان ساری

سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی ساری خبر داد

عضویت نوزاد دو روزه در کتابخانه عمومی آزادگان ساری

مازندشورا: سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی ساری از عضویت نوزاد دو روزه در کتابخانه عمومی آزادگان ساری نوه شهید ربیع‌الله شفیعی « نویان» نوزاد دو روزه، عضو کتابخانه عمومی آزادگان ساری شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، ابوذر علیزاده با بیان اینکه "نویان" نوه شهید ربیع‌الله شفیعی در دومین روز تولدش توسط پدر و مادر به عضویت کتابخانه عمومی آزادگان ساری درآمد که والدین این کودک هدف خود را علاقه‌مند کردن به کتاب، امید به آینده‌ای روشن، عضوی موثر برای ایران اسلامی و خدمت به کشور در آینده را اعلام کردند.

وی گفت: این خانواده همگی از اعضای قدیمی و با سابقه در حوزه کتابخوانی هستند و مدت‌ها است که کتاب در سبد کالای زندگی آنها به صورت دائمی موجود است که عضویت نوزاد دو روزه ایشان نیز نشان دهنده تاثیرگذاری فرهنگ مطالعه در این خانواده است.

 محمدعلی شفیعی پدر کوچک‌ترین عضو کتابخانه عمومی ساری  نیز گفت: دباره پرورش بهینه فرزندان آینده ایران زمین، خانواده‌ها باید از ابتدای تولد و حتی قبل از آن با خواندن و مطالعه کتاب‌های مفید برای نوزادانشان و همچنین در طی دوران رشد آنها از کودکی تا بزرگسالی اقدام کنند تا نسبت به علاقه‌مند سازی فرهنگ کتاب و کتابخوانی گامی اساسی بردارند.

وی افزود: در این راستا یکی از مهم‌ترین عناصری که می تواند حس خوبی را در کودک ایجاد کند عضویت خردسال در کتابخانه عمومی است که بی‌تردید آینده‌ای بس روشن را برای این عضو جدید جامعه رقم خواهد زد.

شفیعی گفت: به همین منظور ما نیز در دومین روز تولد فرزندمان آن را به عضویت کتابخانه عمومی شهر در آوردیم تا بتواند در آینده کتابخوانی در سطح عالی و با مطالعه مفید در راستای حفظ و حراست از کشور عزیزمان سهم بسزایی داشته باشد.

پدر کوچک‌ترین عضو کتابخانه عمومی ساری در پایان با تاکید بر نقش خانواده به عنوان نخستین نهاد و بنیان اجتماعی کودک در تربیت و پرورش اخلاق، ضمن تشکر از خانواده "نویان" افزود: امیدواریم با این اقدام فرهنگی شاهد پیوند عمیق‌تری بین کتابخانه و خانواده در جامعه باشیم.

3141/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عمومی - کتابخانه - خانواده - عضویت - آینده - مطالعه - کتابخوانی - فرهنگ - اقدام - جامعه - افزود - پرورش - کوچک‌ترین - علاقه‌مند - آزادگان - نوزاد - کتابخانه‌های - نویان - شفیعی - اداره - دومین - آینده‌ای -

نظر شما در مورد : عضویت نوزاد دو روزه در کتابخانه عمومی آزادگان ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها