راه‌اندازی خط پرواز مستقل در مازندران/ انجام مذاکرات مقدماتی با سرمایه‌گذار در حوزه دریا

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 - ساعت : 14:18

کد مطلب: 40426 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استاندار مازندران خبر داد

راه‌اندازی خط پرواز مستقل در مازندران/ انجام مذاکرات مقدماتی با سرمایه‌گذار در حوزه دریا

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: خط هوایی مستقل استان مازندران به‌زودی مجوز آن را خواهیم گرفت با یک سرمایه‌گذار اهل مازندران ایرلاین مازندران راه‌اندازی کنند تا فرودگاه‌ها زیر بار رود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس، محمد اسلامی ظهر امروز در سفر به غرب مازندران و فرودگاه رامسر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استان مازندران دارای قابلیت‌های بزرگ و وسیعی است چنانچه با برنامه درست توسعه‌ای به‌صورت متوازن روی هر سرفصل اساسی توسعه‌ای استان برنامه‌های اجرایی داشته باشیم خودبه خود شکوفایی جمعیتی، اقتصادی و سرزمینی را به همراه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه فرودگاه‌ها نقش مهمی به‌ویژه در توسعه دارند رامسر منطقه گردشگری است، افزود: شهرستان رامسر از ظرفیت زیبایی در بوم‌گردی، سواحل و جنگل برخوردار است  باید بتوانیم سیستم طول‌گردانی و گردشگری مدیریت شده را پایه‌گذاری کنیم  و با سامانه‌های حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی به‌صورت ترکیبی فرصت گردشگری به‌ویژه در غرب استان توسعه دهیم.

استاندار مازندران تصریح کرد: یکی از راه‌حل‌ها گردشگری مدیریت شده و  پروازهای برنامه‌ریزی شده بتواند هم در داخل و بین‌الملل فرودگاه را فعال کند که در دستور کار داریم.

اسلامی ادامه داد: امیدواریم با سنگ بنای گذاشته شده و خط هوایی مستقل استان مازندران به‌زودی مجوز آن را خواهیم گرفت با یک سرمایه‌گذار اهل مازندران  ایرلاین مازندران راه‌اندازی کنند تا فرودگاه‌ها زیر بار رود.

وی بیان کرد: خود مردم از هواپیما و هم گردشگران از فرودگاه‌ها برای پرواز استفاده کنند تا پرواز رونق گیرد در غیر این صورت سهم گردشگر آن چنان نخواهد بود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه مذاکرات مقدماتی از دریا با سرمایه‌گذار انجام شده است، افزود: تاکنون از دریا اصلا استفاده نکردیم و هیچ تحرکی در دریا نیست.

اسلامی خاطرنشان کرد: دریا دارای قابلیت‌های فراوانی است که ما از دریا عقب‌نشینی کردیم و باید پیشروی کنیم تا برنامه‌های توسعه‌ای فعال شود.

وی در پایان گفت: مهم این است سرمایه‌گذاران مازندران در این زمینه ورود پیدا کنند اگر خود مازندران نجات ندهد کس دیگری نمی‌تواند این استان را نجات دهد.

86034/ج

 


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #استان #گردشگری #رامسر #توسعه‌ای #فرودگاه‌ها #استاندار #اسلامی #پرواز #سرمایه‌گذار #به‌ویژه #استفاده #توسعه #هوایی #افزود #مدیریت #اینکه #دارای #مذاکرات #مستقل #راه‌اندازی #مقدماتی #فرودگاه #به‌صورت #قابلیت‌های #برنامه‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : راه‌اندازی خط پرواز مستقل در مازندران/ انجام مذاکرات مقدماتی با سرمایه‌گذار در حوزه دریا

*

*


X https://sport45.site/