مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40452 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 -ساعت : 21:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اتمام حجت استاندار مازندران برای حل معضل زباله در استان

اتمام حجت استاندار مازندران برای حل معضل زباله در استان

مازندشورا: نوشهر - ایرنا - استاندار مازندران با اشاره به وجود زباله در سطح استان تاکید کرد که چهره شهرهای مازندران باید هر چه زودتر از زباله پاک شود.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمد اسلامی عصر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رامسر وجود فاضلاب و شیرابه های زباله در محیط زیست استان را مخاطره آمیز خواند و خطاب به فرمانداران گفت : برای رفع مشکلات فاضلاب و پاک کردن زباله از چهره مازندران مهلت زیادی ندارید باید هر چه زودتر نسبت به رفع این مشکلات برنامه ریزی و اقدام کنید.
استاندار مازندران افزود : همه ما باید برابر سلامت جامعه حساس باشیم و با ایجاد ظرفیت های مختلف بتوانیم با کمک مردم ، جامعه و محیط زیست خودمان را از فاضلاب و زباله پاک کنیم.
اسلامی همچنین از واگذاری برخی از اختیارات استاندار به فرمانداران برای تسهیل در جذب سرمایه گذاران خبر داد و گفت : آماده ام تا برخی از اختیاراتم را در جهت جذب سرمایه گذاران به فرمانداران شهرستان هاواگذار نمایم.
وی افزود : برای کارامدی نظام اداری باید برنامه محور باشیم تا بتوانیم در همه جا موفق عمل کنیم.
استاندار مازندران با اشاره به ظرفیت بالای گردشگری در استان گفت : برای توسعه گردشگری منطقه باید نظام گردشگری مدیریت شده در سطح مازندران اجرایی شود تا به اهداف مورد نظر دست یابیم.
وی همچنین تاکید کرد باید از بخش بوم گردی و صنایع دستی هر منطقه برای ایجاد اشتغال روستایی استفاده لازم را ببریم .
اسلامی همچنین با تاکید بر جاذبه های تفریحی در رامسر گفت : با احداث کمربندی موافق نیستم بلکه باید جاذبه هایی ایجاد شود که گردشگر در رامسر سکونت یابد نه اینکه به راحتی از رامسر عبور کند.
وی افزود : باید به دنبال احداث سالن کنفرانس و همایش بین المللی در رامسر باشیم و از شهردار رامسر به خاطر اختصاص قطعه زمینی برای ساخت یک هتل بین المللی در این شهر سپاسگزار هستم.
استاندار مازندران برای شرکت در جلسه شورای اداری و بازدید از پروژه های عمرانی و دیدار با مردم به غرب استان مازندران سفر کرده است.
اسلامی حدودا یک ماه پیش از سوی هیات دولت به عنوان استاندار جدید مازندران معرفی شد.
این نخستین سفر استاندار جدید مازندران به غرب استان است.
خبرنگار : مهدی ابراهیم پور **انتشا ردهنده: محسن حسن نیا
/1602/1899

اجتماعي

شوراي اداري

استاندار

رامسر


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - استاندار - رامسر - استان - اسلامی - زباله - گردشگری - باشیم - ایجاد - همچنین - فرمانداران - افزود - اداری - فاضلاب - تاکید - منطقه - خبرنگار - جاذبه - المللی - احداث - گذاران - شورای - جامعه - برنامه - شهرستان - ظرفیت - مشکلات - بتوانیم - سرمایه -

نظر شما در مورد : اتمام حجت استاندار مازندران برای حل معضل زباله در استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*