مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40457 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آذر 1396 -ساعت : 02:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استاندار: مازندران به مدیریت یکپارچه و توسعه محور نیاز دارد

استاندار: مازندران به مدیریت یکپارچه و توسعه محور نیاز دارد

مازندشورا: نوشهر - ایرنا - استاندار مازندران بر ضرورت رفع تبعیض ها و تفاوت ها در استان تاکید کرد و گفت : برای کاهش عقب ماندگی ها و مشکلات ، مازندران به مدیریت یکپارچه و توسعه محور نیاز دارد.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمد اسلامی شامگاه دوشنبه در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن افزود : هر الگویی که برای توسعه در استان انتخاب می شود ، باید بر اساس ضوابط تعریف شده و مطالعات آمایش سرزمینی باشد تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
وی با بیان اینکه نیازمند کارآمد سازی نظام مدیریت در کشور هستیم ، اظهار داشت : داشتن دستگاه دولتی هدف نیست بلکه هدف خدمت رسانی به مردمی است که برای این نظام جانفشانی کرده اند.
** حذف تمرکزگرائی ، مقابله با فساد
اسلامی خاطر نشان کرد : تخلف ها در مازندران بسیار بالاست و متاسفانه در این زمینه رتبه نخست کشوری را دارا هستیم و همین مسئله سبب ایجاد فساد و بی اعتمادی مردم به دستگاه های اجرایی و مدیران شده است.
وی با اشاره به اینکه تمرکزگرایی در دستگاه ها باید حذف شود ، تصریح کرد : در استان مداخله مدیریتی زیاد است و باید یکی پس از دیگری اصلاح شود تا فضا برای کارکردن مهیا گردد.
استاندار مازندران جذب سرمایه گذار در استان را ضروری دانست و افزود : در سال های اخیر برخی سرمایه گذارنماها وارد این عرصه شده اند و تسهیلات کلان دریافت نموده اند و معلوم نیست در کجا هزینه کرده اند باید مورد بررسی قرار گیرد.
اسلامی گفت : سرمایه گذار واقعی هیچگاه به دنبال خرید خودروی گران قیمت نیست و فرزندانش را به خارج از کشور نمی فرستد بلکه تمامی دارایی خود را در خدمت تولید و کسب و کار قرار می دهد.
وی یادآور شد : سرمایه گذار از فضای متشنج و مسائل سیاسی به دور است و باید برای جذب آنها این فضا را تغییر داد و اعتمادسازی را آغاز نمود.
شهرستان 166 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.
استاندار مازندران صبح امروز برای مسایل غرب استان به این منطقه سفر کرد و شرکت در شورای اداری تنکابن یک از برنامه های وی بود.
اسلامی که کمتر از 40 روز از سکانداریش در استانداری می گذرد ، این دومین بار است که به غرب مازندران سفر می کند. وی در هفته نخست استانداریش هم برای بررسی معضل زباله به نوشهر و چند شهر غرب مازندران رفته بود.
استاندار مازندران در سفر روز دوشنبه خود علاوه بر شرکت در جلسه شورای اداری چند شهرستان ، از طرح های عمرانی این مناطق از جمله طرح توعسه فرودگاه رامسر بازدید کرد.
استاندار مازندران عصر امروز در رامسر با خانواده شهید تاش موسی مدافع حرم دیدار کرد.
استاندار قرار است روز سه شنبه نیز علاوه بر دیدار با مردم در جلسه شورای اداری شهرستان عباس آباد نیز شرکت خواهد کرد.
خبرنگار : علیرضا پورعلم ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
1654/1602/7513/

اجتماعي

شوراي اداري

استاندار

تنكابن


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - استاندار - شورای - اداری - اسلامی - استان - شهرستان - سرمایه - دستگاه - تنکابن - امروز - بررسی - علاوه - رامسر - دیدار - مدیریت - توسعه - افزود - خبرنگار - اینکه - هستیم - دوشنبه -

نظر شما در مورد : استاندار: مازندران به مدیریت یکپارچه و توسعه محور نیاز دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*