مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40461 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آذر 1396 -ساعت : 01:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از نادیده گرفتن شدن طلای قهرمان آسیا تا همت ستودنی خانواده برای قهرمانی زهرا جعفری

با قهرمانان/

از نادیده گرفتن شدن طلای قهرمان آسیا تا همت ستودنی خانواده برای قهرمانی زهرا جعفری

مازندشورا: زهرا جعفری دختر نوجوان فریدونکناری با غلبه بر حریفان ارمنستان و آذربایجان؛ قهرمان کاراته آسیا شد اما نه مسؤولان فریدونکناری در مراسم استقبال وی حضور پیدا کردند و نه تاکنون کمکی در این زمینه به خانواده وی برای تداوم قهرمانی صورت گرفته است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، زهرا جعفری دختر نوجوان فریدونکناری توانست در روزهای گذشته با حمایت های خانواده و استاد باقری، تلاش بی وقفه خود و دعاهای پدر و مادرش قهرمان کاراته آسیا شود تا برگ زرینی در افتخار ورزش شهرستان و البته همزبانان آذری خود باشد.

*شکست حریفان ارمنستان، آذربایجان و ایران، زهرا را قهرمان آسیا کرد

ملیحه باقری استاد زهرا در این رابطه می‌گوید: زهرا از پنج سالگی فعالیت خود در ورزش‌های رزمی و کاراته را شروع کرد، در هفته اخیر در مسابقات آسیایی آذربایجان توانسته در دو بخش کاتا و مسابقات رزمی مدال‌های خوش رنگ طلا را برای خود و ورزش فریدونکنار به ارمغان بیاورد اما  مسؤولان در آئین استقبال از این ورزشکار حضور پیدا نکردند.

مربی ورزش های رزمی در فریدونکنار با بیان اینکه زهرا جعفری عضو تیم ملی نیز است، افزود: زهرا در این دوره از مسابقات که سطح بسیار عالی داشت توانست حریفان پرقدرت خود از کشورهای ارمنستان، آذربایجان و ایران را شکست داده و در رشته هنرهای رزمی مدال طلا و همچنین در مبارزات نیز در جایگاه نخست قرار گرفته و مدال طلا را از آن خود کند.

*زهرا در ورزش و درس جزء بهترین هاست

مادر زهرا جعفری دختر نوجوان فریدونکناری قهرمان کاراته آسیا نیز در گفت‌وگویی اظهار کرد: به عنوان مترجم در این مسابقات همراه تیم بودم و دیدم که سطح مسابقات چقدر بالا و حریفان آماده بودند.

وی با اشاره به اینکه زهرا در مسابقات هنرهای رزمی و رقابت‌های مبارزه‌ای دو مدال طلا به دست آورد که باعث افتخار ورزش بانوان ایران و مازندران در این رقابت‌ها شد، افزود: خانم باقری استاد زهرا و استاد اتحاد بنیانگذار سبک به دخترم کمک‌های زیادی داشتند که از ایشان تشکر می‌کنم.

وی با تاکید بر اینکه حمایت‌های خانواده و زحمات خودش مهم‌ترین عامل موفقیت زهرا بوده است، گفت: زهرا در درس نیز از بهترین‌هاست و مشکلی ندارد و باید کم کم خودش را برای حضور در مسابقات هندوستان آماده کند.

*قهرمانی جهان و اهتزاز پرچم ایران توسط زهرا آرزوی ماست

رحیم جعفری پدر زهرا جعفری دختر نوجوان فریدونکناری قهرمان کاراته آسیا نیز  با اشاره به اینکه دوست داشتیم زهرا ورزشکار و قهرمان شود، اظهار کرد: رشته خوبی برای ادامه فعالیت‌های ورزشی زهرا انتخاب کردیم و امیدواریم او روز به روز به درخشش خود ادامه دهد تا آرزوی من و مادرش که قهرمانی جهان و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در آوردگاه بین المللی است را برآورده کند.

وی با بیان اینکه زهرا باید در درخشش خود در زمینه ورزشکار را تا زمانی ادامه دهد که بتواند روزی یک مربی خوب و ارزنده باشد، تصریح کرد: تاکنون هیچ ارگان و نهادی از او حمایت نکرده و زهرا فقط با حمایت‌های مالی ما به اینجا رسیده است.

86022/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسابقات - قهرمان - جعفری - اینکه - کاراته - استاد - باقری - ورزشکار - ادامه - آذربایجان - حریفان - نوجوان - فریدونکنار - خانواده - فریدونکناری - قهرمانی - حمایت‌های - اشاره - اهتزاز - آرزوی - درخشش - مادرش - آماده - اظهار - توانست - افتخار - شهرستان - حمایت - هنرهای - افزود - ارمنستان -

نظر شما در مورد : از نادیده گرفتن شدن طلای قهرمان آسیا تا همت ستودنی خانواده برای قهرمانی زهرا جعفری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*