از نادیده گرفتن شدن طلای قهرمان آسیا تا همت ستودنی خانواده برای قهرمانی زهرا جعفری

تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آذر 1396 - ساعت : 01:34

کد مطلب: 40461 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با قهرمانان/

از نادیده گرفتن شدن طلای قهرمان آسیا تا همت ستودنی خانواده برای قهرمانی زهرا جعفری

مازندشورا: زهرا جعفری دختر نوجوان فریدونکناری با غلبه بر حریفان ارمنستان و آذربایجان؛ قهرمان کاراته آسیا شد اما نه مسؤولان فریدونکناری در مراسم استقبال وی حضور پیدا کردند و نه تاکنون کمکی در این زمینه به خانواده وی برای تداوم قهرمانی صورت گرفته است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، زهرا جعفری دختر نوجوان فریدونکناری توانست در روزهای گذشته با حمایت های خانواده و استاد باقری، تلاش بی وقفه خود و دعاهای پدر و مادرش قهرمان کاراته آسیا شود تا برگ زرینی در افتخار ورزش شهرستان و البته همزبانان آذری خود باشد.

*شکست حریفان ارمنستان، آذربایجان و ایران، زهرا را قهرمان آسیا کرد

ملیحه باقری استاد زهرا در این رابطه می‌گوید: زهرا از پنج سالگی فعالیت خود در ورزش‌های رزمی و کاراته را شروع کرد، در هفته اخیر در مسابقات آسیایی آذربایجان توانسته در دو بخش کاتا و مسابقات رزمی مدال‌های خوش رنگ طلا را برای خود و ورزش فریدونکنار به ارمغان بیاورد اما  مسؤولان در آئین استقبال از این ورزشکار حضور پیدا نکردند.

مربی ورزش های رزمی در فریدونکنار با بیان اینکه زهرا جعفری عضو تیم ملی نیز است، افزود: زهرا در این دوره از مسابقات که سطح بسیار عالی داشت توانست حریفان پرقدرت خود از کشورهای ارمنستان، آذربایجان و ایران را شکست داده و در رشته هنرهای رزمی مدال طلا و همچنین در مبارزات نیز در جایگاه نخست قرار گرفته و مدال طلا را از آن خود کند.

*زهرا در ورزش و درس جزء بهترین هاست

مادر زهرا جعفری دختر نوجوان فریدونکناری قهرمان کاراته آسیا نیز در گفت‌وگویی اظهار کرد: به عنوان مترجم در این مسابقات همراه تیم بودم و دیدم که سطح مسابقات چقدر بالا و حریفان آماده بودند.

وی با اشاره به اینکه زهرا در مسابقات هنرهای رزمی و رقابت‌های مبارزه‌ای دو مدال طلا به دست آورد که باعث افتخار ورزش بانوان ایران و مازندران در این رقابت‌ها شد، افزود: خانم باقری استاد زهرا و استاد اتحاد بنیانگذار سبک به دخترم کمک‌های زیادی داشتند که از ایشان تشکر می‌کنم.

وی با تاکید بر اینکه حمایت‌های خانواده و زحمات خودش مهم‌ترین عامل موفقیت زهرا بوده است، گفت: زهرا در درس نیز از بهترین‌هاست و مشکلی ندارد و باید کم کم خودش را برای حضور در مسابقات هندوستان آماده کند.

*قهرمانی جهان و اهتزاز پرچم ایران توسط زهرا آرزوی ماست

رحیم جعفری پدر زهرا جعفری دختر نوجوان فریدونکناری قهرمان کاراته آسیا نیز  با اشاره به اینکه دوست داشتیم زهرا ورزشکار و قهرمان شود، اظهار کرد: رشته خوبی برای ادامه فعالیت‌های ورزشی زهرا انتخاب کردیم و امیدواریم او روز به روز به درخشش خود ادامه دهد تا آرزوی من و مادرش که قهرمانی جهان و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در آوردگاه بین المللی است را برآورده کند.

وی با بیان اینکه زهرا باید در درخشش خود در زمینه ورزشکار را تا زمانی ادامه دهد که بتواند روزی یک مربی خوب و ارزنده باشد، تصریح کرد: تاکنون هیچ ارگان و نهادی از او حمایت نکرده و زهرا فقط با حمایت‌های مالی ما به اینجا رسیده است.

86022/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مسابقات #قهرمان #جعفری #اینکه #کاراته #استاد #باقری #ورزشکار #ادامه #آذربایجان #حریفان #نوجوان #فریدونکنار #خانواده #فریدونکناری #قهرمانی #حمایت‌های #اشاره #اهتزاز #آرزوی #درخشش #مادرش #آماده #اظهار #توانست #افتخار #شهرستان #حمایت #هنرهای #افزود #ارمنستان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : از نادیده گرفتن شدن طلای قهرمان آسیا تا همت ستودنی خانواده برای قهرمانی زهرا جعفری

*

*


X https://sport45.site/