مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 405 -تاریخ انتشار : یکشنبه 14 دی 1393 -ساعت : 22:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

همايش شهرداران مازندران- سيد محمد محمدي تاكامي خبر داد؛

برگزاری منظم همايش شهرداران در شهرهای مختلف مازندران بصورت ماهانه + موضوع و مکان همایش های آینده

مازند شورا: محمدي تاكامي با اشاره به برگزاري منظم همايش شهرداران در شهرهاي مختلف بصورت ماهانه خاطر نشان كرد: از ماه آينده تمام برنامه ها موضوع بندي مي شود و جلسه ماه آينده در پل سفيد سوادكوه با موضوع نيروي انساني و كارگزيني با حضور شهرداران برگزار مي شود.

مازند شورا: سيد محمد محمدي تاكامي، شامگاه يكشنبه در همايش شهرداران مازندران به ميزباني شهرداري بهشهر در عباس آباد بهشهر افزود: از زمان تاسيس شهرداري ها در مازندران تاكنون حدود ۶۰۰ هزار اصله نهاي كاشته شده كه امسال با برنامه ريزي انجام شده مقرر شد ۲۵۰ هزار اصله نهال در مازندران كاشته شود.

وي با بيان اينكه تاكيد استاندار مازندران بر افزايش سرانه فضاي سبز در اين استان است خاطر نشان كرد: تلاشهاي فراواني در جهت افزايش رانه فضاي سبز انجام شده كه قابل تقدير است اما هنوز به سرانه قابل قبول نرسيده ايم و در سرانه سبز حدود يك چهارم شهرهاي ديگر استانها هم نيستيم.

محمدي تاكامي ادامه داد: برون سپاري خدمات الكترونيك در حال اجرا است كه شهرداران به اين مهم توجه داشته و همچنين نيم درصد كتابخانه ها و عوارض آموزش و پرورش مورد توجه قرار گيرد.

مديركل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري مازندران با بيان اينكه سلسله مراتب در مكاتبات اداري رعايت شود گفت: شهرداران تا جواب قطعي از استان نگرفتند نامه نگاري با تهران انجام ندهند چرا كه دربرخي موارد ايجاد مانع شده است.

وي افزود: بكارگيري نيروها در جاي خود، توجه به آيين نامه ها، حفظ كرامت فرزندان شاهد در شهرداري ها از مسائلي سات كه بايد با دقت پيگيري و بررسي شود.

محمدي تاكامي با اشاره به برگزاري منظم همايش شهرداران در شهرهاي مختلف بصورت ماهانه خاطر نشان كرد: از ماه آينده تمام برنامه ها موضوع بندي مي شود و جلسه ماه آينده در پل سفيد سوادكوه با موضوع نيروي انساني و كارگزيني با حضور شهرداران برگزار مي شود.

وي ادامه داد: اين همايش در ماههاي آينده در آمل با موضوع سرمايه گذاري و در نوشهر يا چالوس با موضوع گردشگري برگزار مي شود و همچنين مسائل حقوقي و موارد ديگر نيز در دست بررسي است تا سمينارها موضوعي و با همفكري گروهي باشد.

در اين همايش همچنين شهرداران جديد شهرهاي مختلف مازندران معرفي شدند كه سيد عيسي ميري قلعه سري بعنوان شهردار جديد نكا، محمدرضا شعبانی بعنوان شهردار جديد محمودآباد و حسن يحيي پور بعنوان شهردار جديد ايزدشهر معرفي شدند./مهرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همايش شهرداران مازند - سيد محمد محمدي تاكا - -

نظر شما در مورد : برگزاری منظم همايش شهرداران در شهرهای مختلف مازندران بصورت ماهانه + موضوع و مکان همایش های آینده

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها