مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4052 -تاریخ انتشار : شنبه 12 تیر 1395 -ساعت : 19:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش مراجعه روزانه برای دریافت وام مسکن

مازندشورا: محمدهاشم بت شکن گفت: از پارسال روزانه 160 نفربرای دریافت تسهیلات مراجعه می کردند که در حال حاضر به 210 تا 220 نفر در روز افزایش پیدا کرده است.

مازندشورا:

مدیر عامل بانک مسکن از مراجعه روزانه 210 نفر برای دریافت تسهیلات مسکن به این بانک خبر داد.
 
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیر عامل بانک مسکن گفت : معاملات مسکن از فروردین و اردیبهشت  حرکت خوبی را آغاز کرده و تسهیلات ساخت مسکن در دی 94 حدود 50 درصد رشد داشته است و به نظر می رسد حرکت خروج از رکود بخش مسکن اغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه با کاهش نرخ سود بانکی انگیزه برای استفاده از تسهیلات خرید و ساخت افزایش پیدا می کند ، گفت : صندوق های پس انداز مبتنی بر رژیم پس اندازی هستند و با توجه به اینکه نرخ سود تسهیلات کاهش پیدا کرده است ، علاقه مندی هم برای سپرده گذاری در بانک مسکن افزایش پیدا می کند.

*افزایش استقبال برای سپرده گذاری

بت شکن تصریح کرد : در طول یک سال در صندوق پس انداز یکم حدود 45 هزار نفر ثبت نام و هزار میلیارد تومان سپرده در بانک مسکن سپرده گذاری کردند و از خرداد امسال نیز به تدریج کسانی که سپرده گذاری کردند به بانک برای دریافت تسهیلات مراجعه می کنند و روند خوبی را در استفاده از تسهیلات شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه برای تسهیلات با هجوم یکباره مواجه نیستیم ، ادامه داد : افراد به تدریج مراجعه می کنند و روند منطقی برای استفاده از تسهیلات جدید وجود دارد و خانه اولی ها نخستین بار از این تسهیلات بانک مسکن برای خرید استفاده می کنند.

بت شکن تاکید کرد : با توجه به اینکه از اواخر اسفند تسهیلات برای هر یک پلاک برای زوجین به 160 میلیون افزایش پیدا کرده و میزان استقبال برای سپرده گذاری و بهره گیری از تسهیلات زیاد شده است .


منبع : اقتصاد آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تسهیلات - سپرده - گذاری - افزایش - اینکه - استفاده - مراجعه - دریافت - تدریج - استقبال - روزانه - صندوق - انداز -

نظر شما در مورد : افزایش مراجعه روزانه برای دریافت وام مسکن

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها