مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4062 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 تیر 1395 -ساعت : 10:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حکم وزیر راه و شهرسازی انجام شد؛

انتصاب اعضای کمیته امور قراردادهای وزارت راه و شهرسازی

مازندشورا: وزیر راه و شهرسازی در حکمی، آقایان غلامرضا سلامی، سید مجید برهانی، امیر امینی، اصغر فخریه کاشان و یوسف مولائی را به عنوان اعضای کمیته امور قراردادهای وزارت راه و شهرسازی منصوب کرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی طی نامه‌ای، آقایان غلامرضا سلامی، مشاور محترم در امور حسابداری، حسابرسی و اصول حاکمیت شرکتی، سید مجید برهانی، مشاور محترم در امور مهندسی و ساخت، امیر امینی، معاون محترم برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل، اصغر فخریه کاشان. قائم‌مقام محترم درامور بین‌الملل و تأمین مالی و یوسف مولائی، مشاور محترم در امور حقوقی را به عنوان  اعضای کمیته امور قراردادهای وزارت راه و شهرسازی منصوب کرد.

در نامه وزیر راه و شهرسازی به اعضای تازه انتصاب شده کمیته امور قراردادها آمده است:

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی و به منظور کسب اطمینان از رعایت دقیق قوانین و مقررات و استانداردهای مصوب در انعقاد قراردادهای کلان وزارت راه و شهرسازی و شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه و یکسان سازی شکل و قالب قراردادها و نظارت بر آنها، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان عضو کمیته امور قراردادها منصوب می‌نمایم.

انتظار می‌رود در اولین جلسه، نسبت به تهیه و پیشنهاد آئین‌نامه داخلی، ترکیب و ساختار کمیته به عنوان بازوی تخصصی-مشورتی در اتخاذ تصمیم‌های این وزارتخانه با هدف نظارت بر حسن اجرای قراردادها ایفای نقش نمائید./


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - کمیته - محترم - قراردادها - وزارت - مشاور - قراردادهای - اعضای - نظارت - عنوان - انتصاب - منصوب - جنابعالی -

مطالب مرتبط با : انتصاب اعضای کمیته امور قراردادهای وزارت راه و شهرسازی
نظر شما در مورد : انتصاب اعضای کمیته امور قراردادهای وزارت راه و شهرسازی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها